Giulijos dukra Monika gimtadienį sutiko su artimiausiu žmogumi: skyrė gražiausius žodžius

Visai neseniai žinomos atlikėjos Giulijos Baužienės dukra Monika Sakalauskaitė-Falcon paminėjo savo 32-ąjį gimtadienį. Moteris jį šventė Italijoje, o jos pasveikinti atvyko ir vienas brangiausių žmonių – atlikėjos mama.

7

Naujienų portalui tv3.lt Monika papasakojo, kokiomis nuotaikomis dabar gyvena bei kuo ypatinga buvo jos gimtadienio šventė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monika gimtadienį minėjo Italijoje su Giulija: „Esu laiminga turėdama tokią nuostabią mamą“

M. Sakalauskaitė-Falcon teigė, kad nepaisant to, kad gimtadienis – svarbi diena, ji gyvenimą stengiasi švęsti kiekvieną dieną, o svarbiausia – dalintis geromis emocijomis ir su aplinkiniais.

Tiesa, jos gimtadienio šventėje dalyvauti galėjo ne visi. „Turėjau labai gražų gimtadienį su mylimais žmonėmis – ne visi galėjo būti šalia, bet technologijų pagalba galėjau su visais kartu pabūti“, – sakė Monika.

Ne vienerius metus už Atlanto praleidusi garsi moteris šiuo metu yra apsistojusi Europoje. „Esu Italijoje, kur oras – nuostabus. Čia dirbu, dainuoju pagrindinę rolę Verdi operoje „Aida“, labai žymiame operos teatre. Esu labai užsiėmusi, bet labai laiminga galėdama dirbti darbą, kurį myliu“, – pasakojo M. Sakalauskaitė-Falcon.

Vis dėlto svarbiausią dovaną – buvimą svarbią dieną kartu – Monikai padovanojo mama Giulija: „Labai džiaugiuosi, kad ir mano mamytė atskrido specialiai mano gimtadienio proga – esu laiminga turėdama tokią nuostabią mamą. Taip pat džiaugiuosi, kai dirbu Europoje, nes mano gyvūnai – šuo ir katinas – visada keliauja su manimi. Tai – dar vienas mano džiaugsmo šaltinis.“

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad tai, kad Monika pasirodys Ravenos teatre, Italijoje, naujienų portalui tv3.lt patvirtino atlikėjos mama Giulija.

„Dukra labai pergyveno, nes šiame spektaklyje vaidina vien tik italai, jau prasidėjo repeticijos ir yra kuriami sceniniai drabužiai, o lapkričio pradžioje Italijoje bus pirmieji pasirodymai“, – sakė ji.

Pasak Giulijos, Moniką pakvietė pati spektaklio režisierė, moteriai nereikėjo pereiti atrankos: „Esame labai pakylėti, visa šeima džiaugiamės, nes nėra taip paprasta ten patekti. Režisierė yra labai patenkinta, kad pasirinko Moniką ir tiki ją. Labai laukiu jos pasirodymų, keliausiu į Italiją pas dukrą, būsiu su ja ir palaikysiu.“


Rašyti komentarą...
n
na jo
2019-10-19 10:49:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
tik 32 oi o atrodo 42 nustebino ...tai todel ir sutiko gimtadieni su suniu
Atsakyti
-3

D
DinAs
2019-10-19 09:14:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su šuniu!?
Atsakyti
-2

A
Antakiai
2019-10-19 15:20:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Antakiai uzmuse mane.Per daug apzele
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų