Gian Luca atvėrė širdį: prabilo apie savo uošvę ir vestuves, kuriose aidėjo juokas

Vasariška, kupina šilčiausių susitikimų ir gardžiausių kulinarinių šedevrų, antroji TV3 „La maistas. Vasara“ laida šįkart su virtuvės šefu Gian Luca Demarco pakvies apsilankyti Šaukėnų miestelyje, senelių globos namuose. Pasirodo, kad senjorai – didžiausi žinomo vyro gerbėjai, tad jais besirūpinanti socialinė darbuotoja Ostana nusprendė praskaidrinti jiems kasdienybę ir žinomą TV veidą pakviesti ir į jų namus.

Ostana juokaus, kad vasarą globos namuose vyksta įvairiausių renginių, tad senjorams įtikti kaskart tampa sunkiau. „Jūs – mano išganymas!“ – neslėpdama dėkingumo sakys ji iš Vilniaus čia atskubėjusiam virtuvės šefui.

Sakoma, kad Lietuva maža, tačiau tikriausiai net ir pats Gian Luca nesitikėjo, kad važiuoja būtent į tuos globos namus, kuriuose gyvena ir jo darbuotojos senelis Antanas. „Kaip suprantu, tai turėtų būti labai rimto charakterio vyras. Būtinai su juo pasisveikinsiu. Jis – toks vienas ir ypatingas“, – šypsosis virtuvės šefas.

Pamatęs, kur senjorai gyvena, Gian Luca neslėps susižavėjimo – anot jo, būtent taip seneliai gyventi ir turėtų – dvare. O taip pat senjorai neabejingi ir geram maistui, tad siekdamas juos nustebinti, jis paruoš tikrą itališką gardumyną – risotto su baravykais. Tiesa, virtuvės šefo lauks ir nemenkas iššūkis – juk vienu kartu jam teks paruošti patiekalą net 30 žmonių.

Beruošdamas risotto, Gian Luca šnekučiuosis su jį į senelių globos namus pasikvietusia Ostana ir stebins ją ne tik atskleisdamas recepto subtilybes, bet ir pasakodamas apie savo žmoną ir jos šeimą.

„Mano uošvė – labai gera. Turėdama tokį sudėtingą žentą, ji dar labai gerai susitvarko. Ji yra labai kantri. Pagalvok, kokia trauma jai turėjo būti – ateina namo, ir ten italas… Taip gražiai augino dukrytę – ji ir gera, ir nuostabi, ir vis tiek su italu“, – šmaikštavo Gian Luca.

REKLAMA

Kodėl per Gian Lucos vestuves, ceremonijos metu aidėjo juokas? Ką reikia žinoti, kad paruoštumėte tobulą, tikrą itališką risotto? Galiausiai, ką senjorai ir pačiam Gian Lucai galės papasakoti apie Italiją?

Atsakymai į visus klausimus – jau šį sekmadienį, 9.00 val. laidoje „La maistas. Vasara“ per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų