Geros sveikatos klubo mankštų sezoną vainikavo zumba su Viktorija ir Artur Bajor

Ketvirtadienio vakarą šūkis „Namie ankšta – daryk mankštą!“ Vilniuje, prie Baltojo, tilto nuskambėjo paskutinį kartą. Sveikatingumo iniciatyvos Geros sveikatos klubas inicijuojamų mankštų atvirame ore antrasis sezonas, trukęs daugiau nei du mėnesius, baigėsi. Vilniečiai jau spėjo pamėgti Les Mills, Zumba, Combat ir kitas profesionalių trenerių vedamas mankštas, prie kurių šį sezoną prisijungė Kristina Ivanova, „4 Roses“, Deividas Meškauskas, Ingrida Kazlauskaitė, Aistė Paškevičiūtė, Ineta Stasiulytė, Erika Vitulskienė bei Viktorija ir Artur Bajor.

Visą vasarą vykusios Geros sveikatos klubo organizuojamos mankštos gyventojams priminė, kad fizinis aktyvumas nereikalauja ypatingų pastangų, o mankšta gali būti smagi ir naudinga pramoga gryname ore. Skaičiuojama, kad šiais metais Vilniuje kiekvieną ketvirtadienį rinkosi ir smagiai mankštinosi daugiau nei 1000 dalyvių.

Sveikatingumo iniciatyvos Geros sveikatos klubas iniciatorės, bendrovės „GlaxoSmithKline Lietuva“, vadovas Kęstutis Čereška džiaugiasi jau antrus metus vykusių mankštų sėkme. „Manome, kad sveika gyvensena prasideda nuo teisingų įpročių, kuriuos ugdyti lengviau, kai matai garsių žmonių pavyzdį. Todėl mums labai malonu, kad šiais metais prie Geros sveikatos klubo prisijungė toks gausus būrys ekrano, scenos ar sporto įžymybių. Tikime, kad būtent jie savo pavyzdžiu įkvėpė daugelį susirinkusiųjų būti aktyvesniais,“- sako K. Čereška.

REKLAMA

Antrus metus prie mankštų programos prisijungę šokėjai Viktorija ir Artur Bajor džiaugiasi galėję su trenksmu vainikuoti nuotaikingų mankštų sezoną. „Labai malonu, kad mankštų organizatoriai būtent mums pavedė uždaryti Geros sveikatos klubo mankštų sezoną. Mes, kaip jau antramečiai iniciatyvos draugai ir dalyviai, galime tik patikinti, kad šiais metais vykusios mankštos sulaukė dar daugiau nuolatinių lankytojų, kuriems tie ketvirtadienio vakarai tapo įpročiu ateiti ir drauge su kitais naudingai pasimankštinti. Norėtųsi tikėti, kad savo pavyzdžiu mes bent kiek prisidėjome prie šių mankštų patrauklumo ir gerosios žinios, kad judėti – vis dėlto sveika, skleidimo“ – sako šokėjas Artur Bajor, kartu su žmona Viktorija vedęs paskutinę mankštą.

Pirmą kartą sveikatingumo iniciatyvoje dalyvavusi dainininkė Ingrida Kazlauskaitė prisipažįsta, kad liko maloniai nustebinta buvusių renginių įvairove, patrauklumu ir kokybe: „Niekada anksčiau nedalyvavau jokiose panašiose iniciatyvose. Mankšta, už kurią nereikia mokėti, kurią veda profesionalūs treneriai, kuri vyksta gryname ore ir kur gali atrasti daug bendraminčių, o tarp jų galbūt ir naujų draugų, yra nuostabus dalykas. Aš džiaugiuosi, kad yra organizuojami tokie renginiai. Lietuvos žmones reikia išjudinti, o tai vienas iš daugelio puikių būdų“, - džiaugiasi Ingrida.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų