kęstutis čereška

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kęstutis čereška“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kęstutis čereška“.

Gal ieškote darbo? „Sodra“ ieško, kas už 5,6 tūkst. eurų vadovaus Vilniaus skyriui

„Sodra“ paskelbė konkursą Vilniaus skyriaus direktoriaus pareigoms užimti. Iš naujo vadovo tikimasi lyderystės ir noro tarnauti Lietuvos žmonėms. Prie „Sodros“ komandos prisijungęs naujas direktorius vadovaus 700 valstybės tarnautojų ir darbuotojų komandai, rašoma pranešime žiniasklaidai. Prašymą į atranką galima teikti Valstybės tarnybos portale. Pretendentai prašymą dalyvauti konkurse ir dokumentus turi pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. kovo 6 d. imtinai.
231 2024-02-21

Naujasis „Sodros“ vadovas Čereška kol kas neatskleidžia savo planų ir vizijos

„Sodrai“ pirmadienį pradėjęs vadovauti Kęstutis Čereška kol kas neatskleidžia savo artimiausių planų ir vizijos bei teigia, kad jam reikia laiko susipažinti su fondo veikla.  „Į „Sodrą“ aš atėjau iš verslo, kur 27-erius metus dirbau didelėj tarptautinėj kompanijoj, dirbdamas ten aš mokiausi, augau, tobulėjau kaip vadybininkas.
2023-10-30

„Sodros“ vadovo konkursą laimėjo Kęstutis Čereška

Naujo „Sodros“ vadovo atranką laimėjo Kęstutis Čereška, anksčiau vadovavęs didmeninės vaistų prekybos įmonei „GlaxoSmithKline Lietuva“. Jis atrankoje nurungė 16 kandidatų.  5 metus iki 2021-ųjų lapkričio įmonei vadovavęs K. Čereška į „Sodros“ vadovo pareigas bus paskirtas, jei teigiamas išvadas pateiks Specialiųjų tyrimų tarnyba ir Valstybės saugumo departamentas. Jų tikimasi sulaukti iki spalio pabaigos, pranešė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Geros sveikatos klubo mankštų sezoną vainikavo zumba su Viktorija ir Artur Bajor

Ketvirtadienio vakarą šūkis „Namie ankšta – daryk mankštą!“ Vilniuje, prie Baltojo, tilto nuskambėjo paskutinį kartą. Sveikatingumo iniciatyvos Geros sveikatos klubas inicijuojamų mankštų atvirame ore antrasis sezonas, trukęs daugiau nei du mėnesius, baigėsi.
2013-08-02

„GlaxoSmithKline Lietuva“ išrinkta socialiai atsakingiausia bendrove

Prestižiniuose D. Britanijos prekybos rūmų tarybos Europos šalims organizuojamuose rinkimuose tarptautinė farmacijos ir sveikatos priežiūros bendrovė „GlaxoSmithKline Lietuva“ gavo aukščiausią įvertinimą už įgyvendinamas socialinės atsakomybės veiklas. Verslo įmones atrinko ir apdovanojimams nominavo skirtingose Europos šalyse veikiančios Britų prekybos rūmų atstovybės.
2013-04-25

Lietuvos sveikatos sistema: sveikata lygu išlaidos

Viešumas ir skaidrumas, etika bei moralė, o, svarbiausia, efektyvūs ginklai kovoti su ligomis – dėsto tarptautinės farmacijos ir sveikatos priežiūros bendrovės „GlaxoSmithKline Lietuva“ vadovas Kęstutis Čereška. Jau pokalbio pradžioje K. Čereška vieną po kito laužo neigiamus stereotipus apie farmacijos verslą, tačiau neišsižada ir klaidų, padarytų per nepriklausomybės dvidešimtmetį ir konkurentų, veikusių, kaip jis pats sako, „po stalu“, kad tik gydytojai rekomenduotų jų vaistus.
2013-02-01

Panika dėl gripo tuština vaistinių lentynas

Antradienį sostinės vaistinėse žaibiškai ištirpo daugiau nei 100 litų kainuojančių antivirusinių preparatų atsargos, nors šių medikamentų galima įsigyti tik pateikus receptą. Lietuvos vaistininkai pajuto paniką dėl gresiančios gripo pandemijos - itin didelės epidemijos.
Į viršų