• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gražiausios metų šventės „TV pagalbos“ žvaigždei Gerdai Žemaitei (42 m.) kasmet yra itin ypatingas laikotarpis. Prieš didžiąsias metų šventes moters namai jau alsuoja kalėdine nuotaika, o kiekvienas kampelis spindi nuo dekoracijų. 

7

Gražiausios metų šventės „TV pagalbos“ žvaigždei Gerdai Žemaitei (42 m.) kasmet yra itin ypatingas laikotarpis. Prieš didžiąsias metų šventes moters namai jau alsuoja kalėdine nuotaika, o kiekvienas kampelis spindi nuo dekoracijų. 

REKLAMA

Visai ant nosies – didžiosios metų šventės, kurioms G. Žemaitė kasmet skrupulingai ruošiasi ir skiria daug dėmesio. Šiemet Kalėdas šeima pasitiks jau keturiese – su nauju šeimos nariu, Toipudelio veislės šunyte Maila. 

„Per Kūčias visa šeima susirenka pas mano krikšto mamą Marijampolėje, ten dažnai traukiame ir šiaudus, valgome kūčiukus, gaminame 12 patiekalų. Šiemet, kadangi labai gražiai papuošti namai, Kalėdos bus mūsų namuose.

Kai buvome Tenerifėje, dekoratorė išpuošė mūsų visus namus, jie buvo sutvarkyti ir grįžome į kalėdinę pasaką“, – naujienų portalui tv3.lt šypsodamasi sakė moteris. 

REKLAMA
REKLAMA

Tradicijas labai mėgstanti Gerda neslepia, kad šiemet vieną iš jų teko sulaužyti: „Mėgstame Kalėdoms išsikepti kalakutą, šiemet tą patį planuojame. Tradicijos mūsų tokios pačios, kaip ir kitų lietuvių.

REKLAMA

Turbūt šiemet išskirtiniai metai tuo, kad savo rankomis neteko užkabinti nei vieno kalėdinio žaisliuko, nes viskas buvo padaryta už mus. Tad šioks toks tradicijos nesilaikymas.“

Kūčių stalas ir darbų pasiskirstymas

Jau įprasta, kad šventinį stalą visos šeimos moterys ruošia kartu, o karštu patiekalu pasirūpina grilinti mėgstantis Gerdos vyras Andrius.

„Kalbant apie Kūčių stalą, viską pagamina mano krikšto mama. Kai buvo gyvi seneliai, dažnai gamindavo mano močiutė. Mano vyras labai mėgsta grilinti, tad pagamina karštą patiekalą, darome sun eštinį balių, susitariame visi iš anksto, ką kas atsineš.

REKLAMA
REKLAMA

Kadangi aš pati nemėgstu ir nemoku gaminti, man belieka atvežti skanėstų ir padengti, padekoruoti stalą. Patys skaniausi dalykai visada būna pagaminti savo rankomis. Maistu rūpinasi tie, kurie moka“, – sako moteris. 

Kalbėdama apie kalėdinį stalą, moteris prisimena ir linksmą incidentą, nutikusį jai bandant skaniai paruošti žąsį.

„Vienais metais bandžiau pati iškepti žąsį, ją marinavau, iškepiau. Atnešus ant stalo manęs pradėjo klausinėti: o kur žąsies oda? O aš prieš tai nulupau visą odą... Niekas jos nevalgė, nes ji buvo neskani, perdžiūvusi... Tada sau pasakiau, kad daugiau nekišiu nagų prie puodų“, – juokėsi ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Svarbiausios dovanos

Paklausta apie dovanas, moteris neslėpė, kad šiemet stengėsi kuo labiau išvengti streso paskutinę minutę ieškant dovanų.

„Vertybė yra ne dovanos, o laikas. Artimiesiems ir sau“, – patikina „TV pagalba“ veidas Gerda Žemaitė. 

„Aš ir pati mėgstu dovanoti praktiškas dovanas. Svarbiausia, kad rinkdama dovanas stengiuosi apmąstyti, ko tam žmogui reikia ir kas jam patinka. Nieko nėra maloniau už sypseną, kai artimas žmogus išpakuoja tavo gautą dovaną“, – pokalbį baigė ji.  

pigios pozos, jei rasote apie ispuostus namus?
tokia didele ir nemoka gaminti ..nieko :D
namus parodė, beliko kūūūshį parodyti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų