Gerda Stiklickienė švenčia gimtadienį: ačiū už kiekvieną nusivylimą, liūdesį ir nesėkmę

„TV Pagalbos“ žvaigždė Gerda Stiklickienė šiandien švenčia 35-ąjį gimtadienį. Šią vasarą ji debiutuos karščiausiame vasaros projekte – realybės šou „Du barai“. Žymi moteris kartu su charizmatiškuoju Vitalijumi Cololo vadovaus dviejų dalyvių komandoms, tad organizatoriai jau dabar žada, kad laukia daug linksmybių, netikėtumo ir intrigų.

49

Vis dėlto naujas projektas Gerdos neturėtų išgąsdinti, nes ji jau ne vienerius metus sukasi televizijoje. Žmonių problemas sprendžianti moteris juokiasi, kad jau laisvai galėtų save vadinti „santykių eksperte“, nes puikiai atpažįsta meluojantį, kažką nuslėpti bandantį žmogų. Būtent todėl Gerda yra viena mylimiausių TV veidų, kuri žavi ne tik savo nuoširdumu, grožiu, bet ir vokaliniais sugebėjimais.

(49 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerdos Stiklickienės išvaizdos eksperimentai: įvertinkite pokyčius!

Visgi tik retas galėtų prisiminti, kaip televizijos žvaigždė atrodė prieš penkerius metus. Tuomet jos plaukai buvo žymiai šviesesni, tačiau laikui bėgant moteris tik gražėjo ir gražėjo. Ir nors jos išvaizdoje netrūko eksperimentų, tačiau dažnas sutiks, kad Gerdai, kaip ir visiems gražiems žmonėms, viskas tinka.

REKLAMA

Savo išvaizdos pokyčiais „gelbėtoja“ pasidalino savo „Facebook“ profilyje:

„Metai bėga, o su jais augame ir mes. Dėkoju Dievui, už kiekvieną savo gyvenimo sekundę... Už laimę, džiaugsmą, meilę, artimųjų dėmesį ir šilumą... Ačiū už kiekvieną nusivylimą, liūdesį ir nesėkmę, nes būtent tos nesėkmingos akimirkos, privertė mane tobulėti.

Didžiausias ačiū Tėvams, už tai, kad išmokė pagrindinių gyvenimo tiesų, tik jų dėka galiu save vadinti doru žmogumi...

Ačiū ir už tai, kad esu mama, sesuo, dukra, anūkė, krikšto dukra, gyvenimo meilė, draugė, kaimynė, klientė, pacientė ar kolegė... Aš visus Jus myliu ir vertinu... Myliu ir branginu kiekvieną savo gyvenimo akimirką, kad ir kokia ji bebūtų.

MYLIU GYVENIMĄ!!! O tiek nedaug dar jo paragavau“, - savo anketoje rašė Gerda ir pasidalino tuzinu skirtingų savo gyvenimo etapų nuotraukų.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gerda Stiklickienė: myliu ir branginu kiekvieną savo gyvenimo akimirką


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų