• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėjas Dovydas Misiūnas, geriau žinomas sceniniu vardu Dovi Mi daug metų grojo gatvėse. Apie šią patirtį jis prabilo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“.

Atlikėjas Dovydas Misiūnas, geriau žinomas sceniniu vardu Dovi Mi daug metų grojo gatvėse. Apie šią patirtį jis prabilo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“.

REKLAMA

Dovydas Misiūnas pristatė savo naujausią dainą „Geriau nebus“ ir papasakojo apie buvimą gatvės muzikantu.

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ – pilnas pokalbis su atlikėju:

Griežtos taisyklės gatvės muzikantams

Dovi Mi yra grojęs ne tik Lietuvos gatvėse, bet ir Anglijos. Kai kur susidurdavo su itin griežtomis taisyklėmis.

„Šiais metais buvau „Gatvės muzikos dienoje“. Man labai smagu, nes ten pajunti tiesioginį ryšį su žmonėmis, tai – visiškai kita patirtis. Žmonės eina, turi laiko arba neturi, bet vis tiek sustoja. Grojau Londone, Bristolyje, Bath.

Pastarajame mieste buvo griežtos taisyklės. Visi gatvės muzikantai turėdavo atvažiuoti 8 valandą ryto ir susidėlioti, kas kada ir kur gros. O mes su draugu buvome tokie naivūs, atvykome apie 12 valandą, neskubėjome, galvojome, ai, kur nors rasime vietą. Kur tik nuėjome, visur kažkas jau grodavo. Po to radome laisvą vietą bulvare. Ėmėme viską dėtis, jau beveik susiruošėme ir tada priėjo apsauginis ir pasakė, kad ten groti negalima“, – pasakojo Dovi Mi.

REKLAMA
REKLAMA

Muzikantui grojant Palangoje, įvyko reikšminga pažintis.

„Paskutinius dvejus metus grojau ir Lietuvoje. Kartais būna taip, kad nėra užsakymų savaitgalį, nes atšaukia, tai einu pagroti į gatvę Palangoje. Ten daug gerų pažinčių. Pavyzdžiui, ten mane pamatė prodiuserė Gintarė Kreipavičiūtė, ėmė kviesti groti į įvairius renginius, o dabar artimai bendraujame. Dabar ji visiems sako, kad mane rado ant tilto“, – juokėsi jis.

REKLAMA

Anot Dovydo, visur groti yra panašu, žmonių elgesys nelabai kuo skiriasi.

„Vis tiek – žmonės yra žmonės. Londone yra atvykusių iš visų pasaulio kampelių, tarp jų – ir daug lietuvių. Palangoje irgi daug turistų. Su patirtimi ėmiau darytis drąsesnis, pasidarė smagiau ir drąsiau bendrauti su žmonėmis“, – kalbėjo D. Misiūnas laidoje „Kažkas naujo“.

O kaip nueiti į tualetą, kai groji vienas?

Kadangi muzikantas groja vienas, susiduria ir su nemalonia gatvės muzikanto profesijos puse.

REKLAMA
REKLAMA

„Sunkiausias dalykas, kai esi vienas ir užsinori į tualetą. Arba turi pasitikėti žmonėmis ir paprašyti, kad kažkas pasaugotų arba neštis viską kartu.

Taip pat yra ir psichologiniai dalykai. Kai įsivažiuoji ir pagroji ilgesnį laiką tą dieną, jau įsidrąsini, jautiesi apšilęs, kad kitą dieną atėjęs vėl galėtum taip drąsiai groti. Bet atsikėlęs kitą dieną jautiesi pavargęs, vėl jaudiniesi kaip prieš lipant į sceną. Kiekvieną dieną tos mintys eina iš naujo, turi perlipti per save.“, – šypsojosi Dovi Mi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atskleidė ir uždarbio detales.

„Uždarbis – įvairus. Galiu pasakyti, kad mažiausiai esu uždirbęs minus penkis eurus. Atsimenu, buvo šalta, lijo, bet vis tiek važiavau groti į Londono centrą, nes reikėjo susirinkti nuomai. Tiesiog tuo metu nebuvo žmonių, buvau visas užsidepresavęs, o kiti tai jautė. Grįžau namo tiesiog susimokėjęs už traukinio bilietą.

Buvo kartą, kad pavogė.

Daugiausiai įmetę buvo 100 svarų. Lietuvoj – gal 50 eurų.

Nuomai susirinkdavau, bet ne visada, kartą buvau įėjęs į skolą“, – kalbėjo atlikėjas.

Dovi Mi drąsiai teigė, jog visą gyvenimą gerbdavo muzikantus. „Kai išvykau į Londoną ir supratau, koks ten muzikantų lygis, atsirado dar didesnė pagarba ir noras stengtis pačiam. Supranti, kaip yra sunku, kiek reikia daug reikia drąsos“, – pasakojo jis laidoje „Kažkas naujo“.

Naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ – pilnas pokalbis su atlikėju:

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų