Garsių žmonių neabejingumas spaudžia ašarą: sumuštai jurbarkietei sukūrė stebuklą

Vis dar netylančios kalbos apie itin žiauriai per vakarėlį sumuštą 17-metę, abejingų nepaliko ir garsių žmonių. Jaunai jurbarkietei vakarėlis pasibaigė – reanimacijoje. Merginos sumušimu kaltinamas Jurbarko politikės sūnus, o ši istorija pro akis neprasprūdo ir garsiems Lietuvos žmonėms, kurie suskubo dalintis savo gerumu.

4

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsių žmonių neabejingumas spaudžia ašarą: sumuštai jurbarkaitei sukūrė stebuklą

Ketvirtadienio vakarą savo „Facebook“ paskyroje visuomenininkas Saugirdas Vaitulionis pasidalino gražia iniciatyva:

„Lietuvoje tikrai yra labai daug gerų žmonių, kuriems nenusispjaut į kitų skausmą! Vos per kelias valandas mums su Daina Bosas pavyko šiuo metu reanimacijoje gulinčiai Karolinai rasti puikų teisininką! Neatlygintinai teisybę iškovoti padės Mindaugas Vasiliauskas! Ačiū labai!

Visi žinome, kaip klaikiai vargšę mergaitę sumaitojo tas gyvulys: sulaužytas veidas, išdaužyti dantys ir t.t. Jai vos 17 - visas gyvenimas dar priešakyje, o plastinės operacijos ir odontologija - kainuoja labai daug!

Kaip ir daugeliui, Karolinos šeimai, ko gero, tai būtų neįkandama. Ačiū nuostabiems Plastikos Chirurgas Vygintas Kaikaris ir Plastikos Chirurgas Kęstutis Maslauskas bei odontologų komandai iš Fi clinica Kaune!

Kurie nė nesvarstę iškart sutiko padėti - jie sugrąžins Karolinai grožį!

Ačiū visiems, kurie palaikote šeimą morališkai ir padėjote finansiškai! Kova dar tik prasideda, bet tikiu, kad su tokiu visuomenės palaikymu ir noru kovoti už teisybę - teisėsauga bus priversta atsakingai tirti bylą ir nusikaltėlis turės atsakyti už tą siaubą, kurį privertė išgyventi Karoliną. Dar kartą ačiū visiems už jūsų dideles ir labai geras širdis!“

Gražiausia, tai, kad atlygio jam nereikia. Viena iš internaučių rašė: „Saugirdai, o sąskaitą paskelbei, ar aš praleidau?“ , o jis atrašė: „Nereikia jokių pinigų. Jau suaukota. O šie nuostabūs žmonės padės neatlygintinai“.

Portalas tv3.lt primena, kad praėjusią dieną socialiniuose tinkluose išplito žinia apie žiauriai sumuštą jauną merginą.

REKLAMA

Sunkūs sužalojimai „Gegužės 26 dienos rytą mūsų šeimą pasiekė sukrečianti žinia.


Rašyti komentarą...
J
Jurgita
2019-05-30 20:50:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagarba
Atsakyti
0

S
Seima
2019-05-30 21:01:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkoks kosmaras perskaicius kaip buvo suluosinta mergina!!!!!Protu nesuvokiama....Teciui stiprybes!!!nepasiduokit,busite reikalingas dukrai kol ji nurims ir dings baime po visko.Visi kurie liko neabejingi,sirdingas Aciu uz visa pagalba kurios sulauks mergina pradejusi sveikti.Uzjauciu sunaus tevus,bet del tokio gyvulisko elgesio turi buti paaiskinimas.Aciu visiems!!!!!!!Karolina Tu viska iveiksi!!!!
Atsakyti
0

B
Barmenas
2019-05-30 22:05:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuoširdi užuojauta... O gyvuliams vieta tvarte, iki gyvos galvos per maža, gaidžiu amžiams!!!!!!
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų