Garsios Lietuvos moterys atskleidžia, kaip sublizgėti vakarėlyje

Artėjant didžiajai 150 metų mininčiai „Martini“ šventei, stilistė Asta Valentaitė, verslininkė Daina Bosas ir kostiumų dailininkė Agnė Jagelavičiūtė atskleidžia, kaip ruošiasi išskirtiniam vakarėliui. Sunku būtų patikėti, kad nuo galvos iki pirštų galiukų tobulai atrodanti moteris, besišypsanti ant raudono kilimo tėra atsitiktinumas. Žinomiausios Lietuvos moterys neslepia: yra kelios auksinės taisyklės, kaip elgtis, kad būtum pastebėta šventės dalyvių ir, žinoma, fotografų.

Didžiajai „Martini“ sukakties šventei besiruošianti stilistė ir modelis Asta Valentaitė sako, kad pagrindinė jos grožio paslaptis – mažiausiai 12 valandų poilsio prieš šventę ir dėmesys aprangos akcentams. A. Valentaitė nuolat stebi garsiausių mados namų kolekcijas ir iš jų semiasi idėjų, kokiu „prieskoniu“ papildyti šventei pasirinktą įvaizdį.

„Didelė klaida, kurią daro daugelis žmonių – jie perskaito, kad yra kviečiami į renginį, tačiau praleidžia svarbiausią kvietimo eilutę – aprangos kodą. O juk tai – labai svarbu. Pavyzdžiui, šįkart kvietime parašyta „puošnus kokteilis“, vadinasi, kasdieniai sijonai, kelnės, pūstos vakarinės suknelės čia netiks,“ – savo mintimis apie artėjančią šventę dalinasi A. Valentaitė. Pasak jos, kitas būdas sužibėti – išskirtinumas: „Dėl to dažnai renkuosi ne Lietuvos parduotuvių siūlomus drabužius, o išskirtinius mūsų šalies ar užsienio dizainerių kūrinius. „Martini“ platintojų „Liviko“ organizuojamai šventei pasirinkau mados namų „Elie Saab“ kurtą suknelę, kuri kaip tik šiuo metu keliauja iš Paryžiaus“.

REKLAMA

Niekuomet abejingų nepaliekanti kostiumų dailininkė Agnė Jagelavičiūtė tikina, kad sužavėti aplinkinius gali kiekvienas, reikia žinoti tik keletą esminių taisyklių: „Norint nors trumpam tapti populiariu, būtina išlikti savimi. Daugelis tiesiog stengiasi mėgdžioti blizgių žurnalų viršelių veidus ir paskui stebisi, kad jiems nepavyksta. Tai – viena didžiausių klaidų. Pasirinktas įvaizdis turi neatitrūkti nuo žmogaus individualumo. Vakarėlių naujokams siūlyčiau daugiau eksperimentuoti ir į pagalbą pasitelkti vaizduotę“.


Rašyti komentarą...
J
JO
2013-09-08 12:54:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, kuo jos garsios?Garsi, kad yra Boso žmona,ir iš vis ,kuo garsus tas Bosas. Dalyvautų Meilutytė ,tai dar suprasčiau.Očia- vietinio naudojimo elitas.
Atsakyti
0

r
ritoncė
2013-09-11 15:05:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia tuštybė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų