Garsiausia manekenė, apie kurią nesate girdėję: rodoma tik viena jos kūno dalis

Tokias manekenes kaip Naomi Campbell, Kate Moss ar Kendall Jenner žino visi – jų veidais bei kūnais papuošta daugybė plakatų, žurnalų viršelių ir įvairiausių stendų. Vis dėlto gausu modelių, apie kuriuos niekuomet nesame girdėję, nepaisant to, kad tam tikras jų kūnų dalis matome kur kas dažniau.

17

Viena iš tokių – Nina Taylor, kuri yra laikoma rankų supermodeliu.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsiausia manekenė, apie kurią nesate girdėję: matoma tik viena jos kūno dalis

Nepaisant to, kad Nina išties gali pasigirti puikia išvaizda, būtent jos rankos jai atnešė didžiulę sėkmę. Per visą savo karjerą, iš to, kad buvo filmuojamos ir fotografuojamos jos rankos, N. Taylor užsidirbo netgi daugiau nei 2,1 mln. eurų, o per dieną jai kartais sumokama beveik 5,5 tūkst. eurų.

Nina yra dirbusi su tokiais žinomais prekių ženklais, kaip „Chanel“, „Tom Ford“, „Fendi“ ir kt., o taip pat ne kartą pozavo lyg Heidi Klum, Jennifer Lawrence, Scarlett Johanson ir net pačios K. Moss rankų modelis.

Net ir dabar, kai moteris šioje industrijoje dirba virš 30 metų, Ninos darbo grafikas yra itin užimtas – visi trokšta jos rankų.

„Kai esi tik rankų modelis, reiškia, kad esi kur kas anonimiškesnis – taip išvengiama konfliktų. Gali dirbti su įvairiais prekės ženklais, o taip pat gali fotografuotis kiekvieną dieną“, – pasakojo Nina.

Tiesa, suvaidinti, kad tavo rankos, tarkime, iš tiesų yra K. Moss rankos, ir niekas to nesuprastų, nėra taip paprasta – tam reikia nemažai pastangų. Dažnai tenka taikytis prie to, kokia yra žmogaus veido ekspresija.

Vis dėlto nors rankų modeliu tapti atrodo paprasta, iš tiesų viskas yra kitaip. „Rankos turi turėti aiškias linijas, negali būti jokių randų, dėmių, taip pat jos turi būti proporcingos. Negana to, gražioms rankoms svarbi ir praktika“, – sakė N. Taylor.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų