Aniston – skaudi netektis: guosti skubėjo buvęs vyras

Ne veltui yra sakoma, kad šuo – geriausias žmogaus draugas, o pastaruoju metu vis daugiau žmonių savo augintinius laiko pačiais tikriausiais šeimos nariais. Aktorė Jennifer Aniston – ne išimtis.

12

Žinoma aktorė neseniai neteko savo kalytės Dolly.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aniston – skaudi netektis: guosti skubėjo buvęs vyras

Apie tai socialiniuose tinkluose pranešė aktorės buvęs vyras, Justinas Therouxas. Pasidalijęs jųdviejų augintinės nuotraukomis jis perrašė jautrius žodžius bei užminę mįslę, mat vienoje iš jo paviešintų nuotraukų matomos jo ir Aniston rankos – čia jiedu susikabinę.

Pasirodo, kad minėtą augintinę Dolly Justinas ir Jennifer buvo pasiėmę iš prieglaudos, todėl po jautriu įrašu jis paskatino žmones daryti tą patį.

Po nuotrauka netrukus pasipylė gerbėjų bei draugų palaikymas, o Justino nuotrauka vos per kelias minutes surinko daugiau nei 10 tūkst. „patinka“ paspaudimų.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad Justinas ir Jennifer buvo susituokę 2 metus. Kadangi augintinė buvo abiems vienodai svarbi, pora nusprendė ja ir toliau dalintis. Vis dėlto abu gyvūnai (jiedu dar turėjo pitbulį, vardu Sophie) liko gyventi pas Jennifer, jųdviejų namuose Los Andžele.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų