Garsenybių dramas malšino pareigūnai: degino gėles, neįleido į namus

Pramogų pasaulyje 2019-ieji paženklinti daugybe garsių porų skyrybų. Vos ne kiekvieną savaitę pasirodydavo žinia, kad skiriasi viena ar kita, ilgus metus išgyvenusi, šeima. Bene labiausiai internautus nustebino netikėta žinai apie Rūtos Ščiogolevaitės ir jos mylimojo Rolando Damijonaičio skyrybas. Pasirodo, į poros  santykius ne kartą įsikišti turėjo ir policijos pareigūnai. 

16

Tokių atvejų, kuomet policijos pareigūnai vyko į garsenybių namus, būta tikrai ne vienetai. Oksana ir Simas Jasaičiai, Monika ir Andrius Šedžiai, Sigitas ir Natalija Martinavičiai, Natalija Bunkė ir Vilmantas Dilys...

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Garsios poros, kurios neapsiėjo be policijos įsikišimo

Jasaičių drama 

Dar visai neseniai per visą šalį skambėjo Oksanos Pikul-Jasaitienės ir krepšininko Simo Jasaičio konfliktai. Dar praėjusių metų sausį S. Jasaitis atsidūrė Vilniaus policijos komisariate. Iš policijos sulaikytas garsus sportininkas ištruko tik po 5 valandų. 

Žiniasklaidoje buvo skeliama, kad S. Jasaitis keiksmažodžiais išplūdo savo sutuoktinę bei „griebė ir pasuko“ jai už rankos. Šis veiksmas buvo vertinamas kaip skausmo sukėlimas, fizinis smurtas artimoje aplinkoje, todėl S. Jasaičiui teko vykti į komisariatą. Kiek vėliau paaiškėjo, kad jo aplinkybė – sunkinanti, nes Simas buvo neblaivus. 

Taip poros konfliktas tik įgavo pagreitį – netrūko nei vizitų pas teisininkus, nei pas prokurorus. Kiek vėliau S. Jasaitis nuvyko į Vilniaus 1-ąjį komisariatą, kuriame parašė pareiškimą dėl sulauktų grasinimų iš vieno O. Pikul gerbėjo. 

Visgi garsios poros skyrybos taip ir neįvyko – Simas ir Oksana savo 5-ąsias vestuvių metines atšventė kartu su sūnumi Turkijoje ir taip užglaistė bet kokias kalbas apie nesutarimus savo šeimoje. 

Sudegino svarbius daiktus

Daugelis turbūt vis dar nepamiršo 2016-aisiais įvykusio konflikto tarp Natalijos Bunkės ir tuometinio jos mylimoji Vilmanto Dilio. Apsvaigęs krepšininkas įsibrovė į N. Bunkės namus Klaipėdoje ir ėmė niokoti jos daiktus – jis išdaužęs stiklą pateko į namus, surinko atlikėjai brangius daiktus, sukūrė kieme laužą ir pradėjo juos deginti. Lemtingą rytą pačios atlikėjos jos namuose nebuvo – Natalija po koncerto liko nakvoti Vilniuje. 

REKLAMA

Žinomas krepšininkas buvo pristatytas į Klaipėdos rajono policijos komisariatą, kuriame išbuvo apie tris valandas. V. Dilys buvo apklaustas ir paleistas. Komisariate taip pat buvo nustatytas ir V. Dilio girtumo laipsnis – 1,21 prom. alkoholio.   

Visas įvykis nutiko po to, kai N. Bunkė ir V. Dilys nusprendė pasukti skirtingais keliais. 

Abu pateko pas policiją

Natalijos ir Sigito Martinavičių skyrybų procesą buvo sudrebinęs nemalonus incidentas – abu buvę sutuoktiniai atsidūrė Kauno policijos komisariate. 

Pasak žiniasklaidos S. Martinavičius tvirtino, kad jį užsipuolė tuometinė jo žmona. Viską matė darbe buvę jo kolegos, todėl buvo iškviesta policija. 

Pora komisariate atsidūrė apie 16 valandą, ten jie praleido apie 5 valandas. 

Tai buvo ne pirmas kartais, kai sutuoktinių poroje kilo konfliktai. Ikiteisminis tyrimas dėl smurto prieš buvusią jo sutuoktinę buvo pradėtas dar 2018-ųjų balandį.   

Netikėta žinia apie skyrybas

Rugsėjo 27-ąją pramogų pasaulį sudrebino dar viena netikėta žinia apie garsios poros skyrybas. Pasirodo, kad skirtingais keliais, žiniasklaidos duomenimis, pasukti nusprendė penktojo vaikelio besilaukianti atlikėja Rūta Ščiogolevaitė ir jos sutuoktinis Rolandas Damijonaitis. 

Taip pat pasklido kalbos, kad į poros bendrus namus ne kartą vyko policija: žiniasklaidos duomenimis, R. Ščiogolevaitės sutuoktinis nenorėjo jos įsileisti į namus. 

Naujienų portalas tv3.lt netrukus susisiekė su buvusiu R. Ščiogolevaitės mylimuoju šokėju Deividu Meškausku. Pora kartu turi bendrą vaiką Adomą, kuris šiuo metu auga kartu su Rūta ir Rolandu.

Paklausus, ar jam girdėta, kad R. Ščiogolevaitės ir jos sutuoktinio šeimoje kyla minėti konfliktai, Deividas nedaugžodžiavo: „Žinojau, kad konfliktuoja, bet daugiau aš nieko nežinau.“

Vis dėlto žinomas šokėjas neslėpė, kad dėl šios situacijos jam neramu, ypatingai dėl sūnaus Adomo: „Aišku, kad tai negerai“.

REKLAMA

Tiesa, pasiteiravus, ar dabar berniukas daugiau laiko praleidžia Deivido ir jo mylimosios Inetos Stasiulytės namuose, D. Meškauskas teigė, kad tikriausiai jų susitikimų skaičius liko panašus, kaip ir visada.

Vėliau D. Meškauskas pridėjo, kad detaliau apie situaciją nieko nežino: „Mes bendraujame tik tiek, kiek reikia dėl sūnaus. Ir viskas. Nei ji nori mano pagalbos, nei aš noriu ten kištis į jos santykius. Jie turi savo šeimą, aš turiu savo šeimą.“

Portalo delfi.lt duomenimis, į bendrus poros namus ne kartą vyko policijos pareigūnai, o sutuoktiniai jau pradėjo dalintis bendrą turtą.

Atsiriboja nuo kalbų 

Pati. R. Ščiogolevaitė tv3.lt sakė nenorinti nieko komentuoti: „Aš nieko nekomentuoju. Jūs žinot, aš jau kuris laikas nekalbu apie asmeninį gyvenimą. Tegul kiti šneka, ką nori. Nei apie asmeninius dalykus, nei apie bėdas, nei rūpesčius aš nekalbu.

Po vieno klausimo, bus dar daugiau klausimų ir tai tikrai nebūtų taškas. Daug geresnis taškas yra nekalbėti“, – tv3.lt sakė Rūta.

Paslaptingi įrašai feisbuke

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad įtarimų apie byrančią santuoką kėlė ir dabartinio R. Ščiogolevaitės vyro Rolando įrašai „Facebook“ asmeninėje paskyroje.

„Viskas gyvenime yra tik neatleistinos nuodėmės. Ypač tos, kurias padaro vyrai. Tai išvis, jergau jergau, kaip baisu. Tik moterys yra aukos, vargšės, o vyrai „tvorų“ gadintojai, moterų išnaudotojai. Jei jūs (moterys) tiek nevestumėte iš kantrybės, kartais net specialiai provokuodamos, o daugiau palaikytumėte mus, savo vyrus, kurie: stengiasi, dirba, išlaiko šeimą, padeda su vaikais, dirba sunkius buities darbus, mažai miega, o kitą rytą vėl viskas iš pradžių. Pas kitas neina, negeria, nelošia, neskriaudžia jūsų. Tai mažiau būtų nesąmonių, pykčių ir skyrybų šiais laikais. Anksčiau moterys knygas skaitydavo, kai nėščios būdavo ir vaikus migdydavo, o dabar tik įlendi į FB, žiū ir psichologijos, ir pediatrijos (skiepijimo) mokslus gali baigti per 3 savaites. Kam tie dundukai gydytojai mokosi 10 metų univere??? Ir iškart galima psichikos sutrikimus pradėt nustatinėt aplinkiniams“, – rėžė jis. 

tv3.lt primena, kad moteris ketvirtosios atžalos susilaukė 2018-ųjų birželį. Kartu su mylimuoju Rolandu Damijonaičiu atlikėja jau augina tris atžalas – du sūnus ir dukrą.

Iš santykių su šokėju Deividu Meškausku R. Ščiogolevaitė augina taip pat sūnų.


Rašyti komentarą...
A
2019-09-29 09:19:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vien pažiūrėjus į Rūtos vyrą matosi,kad jis silpnas darbuose,o būti tik vaikų vaikų aukle,ką čia bepridurt.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų