Garsenybės sveikino karalienę Elžbietą II deimantinio karūnavimo jubiliejaus proga

Pirmadienio vakarą Lietuvos televizija ir Lietuvos radijas tiesiogiai iš Londono transliavo koncertą, skirtą karalienės Elžbietos II deimantiniam karūnavimo jubiliejui.

Įspūdingoje scenoje prie Bakingemo rūmų Elžbietą II-ąją savo dainomis pagerbė ryškiausios pasaulio scenos žvaigždės: Eltonas Johnas, Tomas Jonesas, Annie Lennox, grupė „Madness“, Paulas McCartney, Kylie Minogue, Cliffas Richardas, Stevie Wonderis, Robbie Williamsas, Cheryl Cole, Afrikos vaikų choras ir kiti.

Ne paslaptis, kad minėtasis R. Williamsas yra itin mėgstamas atlikėjas Anglijoje. Pasirodymo metu atlikėjas kaip visada spinduliavo vyrišku seksualumu ir sulaukė gausybės ovacijų.

Karalienę pasveikinusi Annie Lenox bei jos pritariantis vokalas ir muzikantai koncerto metu pasipuošė įspūdingais angelo sparnais, o Annie užtraukė visiems gerai žinomą dainą „There Must Be An Angel“.

Atlikėjas Eltonas Johnas privertė šokti ir tuos, kurie vakarą buvo nusiteikę praleisti ramiai. Uždainavęs savo hitą „Crocodile Rock“ E. Johnas privertė linksmiau judėti ir karališkosios šeimos narius.

REKLAMA

Stevie Wonderis pakvietė visą publiką sudainuoti karalienei skirtą dainą „su gimtadieniu“.

Žiūrovus itin nustebino grupė „Madness“, kuri pasirodymą surengė ant rūmų stogo, o patys rūmai nušvito įvairiomis spalvomis.

Atlikėjai, kuriems buvo garbė pasveikinti karalienę tokia neeiline proga, atliko geriausius bei žinomiausius savo kūrinius, o pagarba karalienei tvyrojo ore.

Renginio vedėjo vairas būdavo patikėtas vis kitam žinomam Anglijos laidų vedėjui ar komikui, kuris pašmaikštaudavo ne tik apie karališkąją šeimą, bet ir pasirodžiusius atlikėjus.

Skambant grupės „U2“ muzikai, buvo prisimintas visas 60 metų Elžbietos II karaliavimas.

Seras Paulas McCartney prisiminė visas geriausias „The Beatles“ dainas ir užvedė publiką.

Koncerte, be karalienės, dalyvavo ir jos vyras Edinburgo kunigaikštis bei kiti britų karališkosios šeimos nariai, Londono gyventojai ir miesto svečiai.


Rašyti komentarą...
I
Ina
2012-06-05 08:34:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš nekenčiu tų žmonių, kurie nusprendė padaryti rekamą, kai dainavo ED SHEERAN. Už ką? Jau geriau būtų praleidę tą neaiškų raudonai apsirengusį padarą prieš tai, tik ne Ed'ą! Jis žymiai geresnis dainininkas. Dar tokią dainą dainavo... :(
Atsakyti
0

r
runkeliai nežino kad tai
2012-06-05 09:04:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Masonų ritualas...
Atsakyti
0

o
olegas
2012-06-05 16:12:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
edinburgo kunigaiksits ten nedalyvavo, o buvo ligonineje, parase straipsni kad tik parasytu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų