Galkinas pasidalijo nematytu dukrelės kadru: tirpdo širdis

Alos Pugačiovos vyras Maksimas Galkinas visai neseniai pasidalijo dar niekur nematyta dukros fotografija. Netrukus ši nuotrauka sulaukė daugybės komentarų. 

5

Instagrame vyras paviešino kadrą, kuriame užfiksuota jų atžala dar 2014-aisiais.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pugačiova atšventė 72-ąjį gimtadienį: vaikai nustebino dovana

Fotografijoje užfiksuota mažylė, kuri guli ant žemės ir yra dailiai pasipuošusi. Iš pirmo žvilgsnio galėtumėte pagalvoti, jog tai lėlytė.

Netrukus gerbėjai apipylė komplimentais: „Kaip miela“, „Neįtikėtino grožio“, „Dieve, neįtikėtinas vaikas. Lėlytė“.

Tiesa, rodos, bėgant laikui jų dukrelė tik gražėja ir turi puikių muzikinių sugebėjimų.

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Praėjo metai žvaigždžių pora vis dar švytėjo iš laimės. Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų“, – žavėjosi komikas.

 


Rašyti komentarą...
N
Nijole
2021-04-30 22:30:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai grazi seima visiems ant pykcio
Atsakyti
0

R
Rita
2021-05-01 07:18:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
SUPER!!!...
Atsakyti
0

V
VOke
2021-05-01 10:28:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai la ai gerb tini zmonesjie turtus susikrovę ne į naudodami kitus bet tik savo talentu ir savo darbu jie dar daug padeda kitiems todėl jiems ir sekasi ir juos myli zmones
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų