Galingiausias šokių mūšis – „Vilnius Street Battle“ šiemet vyks „Lofte“

Galingiausias šokių mūšis – „Vilnius Street Battle“ – grįžta su naujovėmis! Vasario 24 d. Menų fabrike „Loftas“ jau šeštą kartą rengiamas didžiausias gatvės šokių renginys Lietuvoje, kuriame vyks nesurežisuotos šokių kovos dėl 2000 eurų piniginio prizo!

7

Lietuvoje to dar nebuvo – vieni stipriausių Prancūzijos, Jungtinės Karalystės ir Vokietijos šokėjų jau buriasi į komandas ir atvyksta į Vilnių reprezentuoti savo šalių 4x4 visų stilių (ang. all styles) gatvės šokių kovose. O kas atstovaus Lietuvą? Ateik ir pamatysi ! Tik geriausieji patenka į finalus, kuriuose, džiugu pranešti, jog lietuviai kasmet nenusileidžia užsieniečiams ! Verta paminėti, kad vaikų Hip-hop kategorijoje jau kelis metus iš eilės pirmosios vietos trofėjai atitenka mūsų šalies mažiesiems šokėjams!

Renginio organizatoriai, gatvės šokių studija „SKILLZ“, žada daug neįtikėtinų akimirkų, adrenalino antplūdį, tik geriausią įvairių stilių muziką, grojamą kviestinio DJ iš Norvegijos – DJ Stew, Lietuvos beatbox čempiono – Matufa – pasirodymą bei žinoma daug šokių. Dalyvius vertins profesionalai, atvyksiantys iš JAV (Usher, Justin Timberlake, Chris Brown ir kt. choreografas Superdave), Prancūzijos (šokėjai MaMSoN ir Ness) ir Olandijos (breiko šokėjas Bboy Xisco). Žiūrovai yra kviečiami atvykti į pagrindinę renginio dalį, prasidedančią 19 valandą, o po renginio visi šokėjai, teisėjai ir žiūrovai susitiks oficialiame Afterparty vakarėlyje, kur juos suvienys bendra šokių aikštelė.

REKLAMA

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Galingiausias šokių mūšis – „Vilnius Street Battle“ šiemet vyks „Lofte“

Tad jei žiūrint šiuolaikinius populiariuosius muzikos klipus ar filmus apie šokius svajojai pasilinksminti tokių gerų šokėjų apsuptyje, Vasario 24d. laukia tavęs Vilnius Street Battle 2018. Bilietai žiūrovams ir daugiau informacijos ČIA.


Rašyti komentarą...
b
buves
2018-02-01 11:43:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
geras! simate buvau :P eisiu dar, nepaliginsi su kitais batlais :O
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų