„Galapagai 2016“ prasidėjo: Vidas Bareikis plėšė marškinėlius

Penktadienį Zaraso ežero saloje prasidėjo fesivalis „Galapagai 2016“. Slėnio scenoje savo koncertus jau surengė „Baltasis Kiras“ ir Vidas Bareikis. Tryško aistros, mineralinis vanduo ir „lūpyčių“ uždegtos aistros.

88

(88 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Galapagai 2016“: pirmoji diena

Vidas Bareikis savo komandoje šįkart pristatė naują narį - boso gitaristą Nojų. Kartu su juo pasirodė būgnininkai, kurie jau tapo neatsiejama energingo Vido šou dalimi. Jis pylė ant savęs vandenį, o firminius „Galapagų“ maškinėlius tiesiog persiplėšė ir numetė į publiką, išmaudžiusią Vidą ovacijose.

„Baltasis Kiras“ publikai padovanojo ekstazę, atlikdamas turtingą programą, kurią karūnavo savo legendinėmis „Lūpytėmis“.

Didžiojoje scenoje festivaliui reikšmės suteikė naujosios kartos reperiai „Lilas ir Innomine“, gausi publika jų dainas atliko choru.

Festivalyje „Galapagai“ nelyja, susirinkusieji mėgaujasi gražia kompanija, dideliu pramogų pasirinkimu ir gražia draugija. Pagrindiniai penktadienio atlikėjai – Šiaurės Londone susiformavęs duetas „Gorgon City“ su savo gyva koncertine programa.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų