Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sušilo orai – pasipylė karštos naujienos iš muzikantų stovyklų. Keletą tokių turi ir sausakimšas salės pastaruoju metu renkantys „G&G Sindikato“ vyrai.

REKLAMA

Pirmoji iš jų intriguoja ir įkvepia kantriai laukti. Prieš 14 metų savo muzikinį kelią eiti pradėję lietuviško hip hop'o autoritetai ruošiasi naujo albumo išleidimui. Iki šiol 4 CD ir 1 EP į gyvenimą paleidęs „G&G Sindikatas“ žada, kad šviežiausias kompanijos darbas bus subrandintas labai atsakingai – kaip ir visi lig šiol dienos šviesą išvydę vilniečių kūriniai.

REKLAMA
REKLAMA

Kol kas, „G&G Sindikatas“ sutinka išduoti tik tai, kad naujausiame savo albume sutalpins apie 14 dainų.

Antroji grupės naujiena – labai glaudžiai susijusi su būsimu albumu. „G&G Sindikatas“ jo šaukliu krikštyja naujausią savo gabalą „BestYja“. Vos prieš keletą savaičių viename sostinės klube pirmą kartą nuskambėjusi daina jau turi krūvą ištikimų gerbėjų, kurie ją dainuoja mintinai ir nebyliai žada, kad penktasis vyrų albumas bus ne ką mažiau įsimintinas ir prasmingas.

„Tai yra daina apie Moterį. Moterį, kurią nepriklausomai  nuo to kas tu esi, vistiek sutiksi. Dabar ji nieko iš tavęs nesitiki ir neprašo, jai nereikia tavo pinigų, automobilio ir buto. Jai nereikia tavo meilės , tikėjimo ir supratimo. Nė vienas iš mūsų jos nėra sutikęs, nors kai kurie yra žiūrėję jai į akis. Bet toji diena ateis, jūs ją susitiksit ir tada ji, neklausdama , pasiims iš jūsų viską ko jai reikia“, – taip apie naują „G&G Sindikato“ kūrinį kalba ir jo paklausyti kviečia grupės lyderis Gabrielius Liaudanskas–Svaras.

REKLAMA
REKLAMA

Pasak Svaro, kiekvienas, besiklausantis „BestYjos“, gali ją traktuoti savaip ir ieškoti sau artimų prasmių. Gali būti, kad savitų prasmių bus kupinas ir visas naujausias „G&G Sindikato“ albumas.

Dar keletas naujienų „G&G Sindikato“ gerbėjų laukia jau ateinančiomis savaitemis. Mikrofonais apsiginklavę Svaras, Pushaz ir Kastetas, triskart Lietuvos DMC čempionu tapęs DJ Mamania bei daugeliui Lietuvos hip hop'o atlikėjų muziką kuriantis prodiuseris Donciavas žada, kad turės ne vieną ir ne dvi staigmenas, krūvą dovanų ir šiokių tokių pasiūlymų savo gerbėjams, kurie be interneto jaučiasi kaip be rankų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų