Futbolininkas smeigė sau peiliu į širdį, nes jo mergina susidėjo su L. Kleiza

Futbolininko Alfredo Skroblo gyvenime netrūksta išgyventų sukrėtimų. Būdamas vos vienerių jis susižalojo nukritęs iš didelio aukščio; kai jam buvo 21-eri, Alfredas pateko į baisią avariją. Šį sekmadienį nuo mirtino smūgio peiliu sau į krūtinę sportininką apsaugojo tik mamos ranka.

Gegužės 22 dienos rytą iš gyvenimo bandė pasitraukti buvęs ekranietis, dabar Marijampolės „Sūduvos“ futbolo klubo krašto gynėjas Alfredas Skroblas. Sau peiliu į širdį dūręs 27-erių vyras dabar gydomas Marijampolės ligoninės Reanimacijos skyriuje. Jam buvo atlikta operacija.

Futbolininkas Alfredas Skroblas (Elta nuotr.)Futbolininkas Alfredas Skroblas (Elta nuotr.)

Taikė į sužeistą širdį

Galima drąsiai sakyti, kad nuo mirties futbolininką išgelbėjo motina – bandydama sulaikyti sūnų, ji buvo pati sužeista.

Įtariama, kad tokiam baisiam žingsniui Alfredą pastūmėjo žinia, jog buvusi draugė 23 metų manekenė Berta Kavaliauskaitė, su kuria jis draugavo kelerius metus, buvo pastebėta krepšininko Lino Kleizos draugijoje.

B. Kavaliauskaitė L. Kleizos draugijoje (Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.)B. Kavaliauskaitė L. Kleizos draugijoje (Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.)

Paprašė leisti nerungtyniauti

Ne tik A. Skroblo futbolininko karjera tampriai susijusi su Panevėžiu, nors „Ekrane“ jis žaidė nuo 2001 metų iki 2008-ųjų, kai gynėjo sutartis su klubu nebebuvo pratęsta, su šia komanda yra iškovojęs du Lietuvos čempionų titulus. Buvusi sportininko draugė B. Kavaliauskaitė gimė ir augo Panevėžyje, čia abu jaunuoliai ir susipažino.

REKLAMA

Prieš beveik trejus metus futbolininkas persikėlė žaisti į Marijampolės „Sūduvą“. Bet šį lemtingą A. Skroblui sekmadienį suvalkų klubas rungtyniavo Panevėžyje – vyko šalies A lygos rungtynės.

„Sūduvos“ vyriausiasis treneris panevėžietis Virginijus Liubšys „Panevėžio balsui“ vakar prisipažino, kad apie globotinį ištikusią nelaimę labai sunku kalbėti.

„Ligoninėje jis dabar, – sunkiai dėliojo žodžius. – Reanimacijoje. Mama irgi ligoninėje gydosi – jai sužeista ranka... Gerai, kad ji buvo, ir labai gerai, kad greitai atvažiavo medikai. Jeigu būtų užtrukę šiek tiek ilgiau, tas nelaimingas atsitikimas būtų pasibaigęs mirtimi.“

Treneris neslepia turįs dvejonių dėl to, kuria linkme būtų pasisukę įvykiai, jeigu šį savaitgalį Alfredas kartu su komandos draugais būtų važiavęs rungtyniauti. „Galbūt geriau būtų buvę... – pratarė V. Liubšys. – Tačiau jis manęs labai prašė, kad leisčiau nevažiuoti į Panevėžį. Sakė, kad negali, jaučiasi blogai. Todėl ir sutikau su jo prašymu. Be to, jis turėjo pirmadienį, gegužės 23 dieną, žaisti Marijampolėje. Tačiau matot, kaip įvyko...“

Matė ir pradžią, ir pabaigą

V. Liubšys pasakojo, kad jis ir futbolo komandos draugai labai išgyvena dėl to, kas nutiko A. Skroblui. „Skaudu visiems, – susijaudinęs kalbėjo treneris. – Prieš tą nelaimę teko labai daug kalbėtis su Alfredu. Jis labai išgyveno, kad išsiskyrė su mergina, su kuria draugauti pradėjo tuo metu, kai žaidė Panevėžio „Ekrane“. Tuomet komandos treneriu pats buvau ir mačiau jų draugystės pradžią. Bertai tada gal aštuoniolika metų buvo... Galima sakyti, kad A. Skroblas buvo pirmasis jos vaikinas. Jie kartu gyveno. Galbūt todėl jis taip ir išgyveno išsiskyrimą? Sunku dabar pasakyti ir apie tai kalbėti.“ Tačiau pridūrė: „Sekmadienį Panevėžyje prieš rungtynes, nors nesu garantuotas, matėme B. Kavaliauskaitę ir jos dabartinį draugą krepšininką Liną Kleizą.“

„Tikiu, kad jis išgyvens ir išsigydys visas žaizdas – kūniškas ir dvasines“, – tvirtai tiki gera pabaiga V. Liubšys.

Krepšininkas <a class='top500' href='/top500/linas-kleiza' target='_blank'><a class='top500' href='/top500/linas-kleiza' target='_blank'>Linas Kleiza</a></a> (Elta nuotr.)Krepšininkas Linas Kleiza (Elta nuotr.)


Rašyti komentarą...
o
op
2011-05-26 13:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila vyruko, nu bet absurdas...Daug kas skiriasi, seimos isyra, tai dabar visiems paliktiems pulti pjaustytis arba per langus sokinet?
Atsakyti
0

.
.
2011-05-26 13:51:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bliuviai jus bliuviai, jei tik mergina palieka, tai iskart "visos jos TOKIOS..". kazkodel savyje problemu nematot, but kartu gal niemanoma.
Atsakyti
0

b
bet
2011-05-27 03:02:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
ji juk buvusi jo mergina, negi neturi teises susitikinet su kitais????
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (72)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų