Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Naujosios roko bangos vedliai „Freaks On Floor" praėjusį šeštadienį menų fabrike „Loftas“ griausmingai pristatė antrąjį savo kūdikį – albumą „Hello Girls!“. Gruodžio 17-osios vakarą vykęs koncertas bus įsimintinas ne tik visiems renginio svečiams, bet ir patiems atlikėjams. Atliekant dainą „Freedom Peace & Me", grupės gerbėjai vokalistą ir gitaristą Justiną Jarutį nešiojo ant rankų.

REKLAMA

Justinas Jarutis nešamas gerbėjų (nuotr. grupės archyvo)Justinas Jarutis nešamas gerbėjų (nuotr. grupės archyvo)

„Tai buvo geriausias vakaras mano ir visos grupės gyvenime. Didžiausias ačiū visiems, kurie atėjo mūsų pasveikinti ir palaikyti. Ačiū tiems, kurie skandavo mūsų pavadinimą ir nešiojo mane ant rankų. Tas jausmas buvo tikrai nepakartojamas – lyg plūduriuotum ant vandens, kuris dar šypsosi ir masažuoja.“, - džiaugėsi „Freaks On Floor“ balsas Justinas Jarutis.

„Freedom Peace & Me“ live vaizdu iš menų fabriko „Loftas“:

„Freaks On Floor“ pirmą kartą grupės istorijoje scenoje pasirodė išplėsta sudėtimi. Koncerto metu į pagalbą vyrukai pasitelkė vokalistą Jurgį Baltrušaitį ir gitaristą Tomas Dičiūną. Tai suteikė dar daugiau spalvų naujam grupės skambesiui, padėjo išplėsti atlikimą ir gyvą pasirodymą pritraukti prie pačio įrašo.

REKLAMA
REKLAMA

Pristatymo koncertą lydėjęs šūkis ir idėja keisti išankstinį bilietą į albumą „Hello Girls!“ buvo vienas iš ryškių vakaro akcentų. Anot grupės vadybininko Martyno Butkevičiaus, ištikimiausi gerbėjai dar prieš oficialią koncerto pradžią lūkuriavo prie menų fabriko „Loftas“ durų laukdami mainų pradžios.

„Freaks On Floor“ stovykloje gera naujiena po vieną nevaikšto. Energingoji trijulė yra nominuota lietuviškos muzikos apdovanojimų M.A.M.A. Metų roko grupės/atlikėjo kategorijoje ir yra paskelbta viena iš trijų geriausių roko grupių Lietuvoje šiuo metu.

Antrąjį studijinį „Freaks On Floor“ albumą skambiu pavadinimu „Hello Girls!“ grupės gerbėjai gali įsigyti tik geros kavos ambasadorių „Coffee Inn“ tinklo kavinėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų