• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Norite ateityje daug keliauti ir turėti visišką finansinę laisvę? O gal svajojate apie tokį pirkinį, kuriam reikia daug pinigų, tačiau nežinote, iš kur jų gauti? Tuomet jums būtinai reikia apsilankyti finansinio raštingumo pamokose.

Norite ateityje daug keliauti ir turėti visišką finansinę laisvę? O gal svajojate apie tokį pirkinį, kuriam reikia daug pinigų, tačiau nežinote, iš kur jų gauti? Tuomet jums būtinai reikia apsilankyti finansinio raštingumo pamokose.

REKLAMA

Į vieną iš tokių šį šeštadienio rytą žiūrovus kaip tik pakvies TV3 laida „Tylūs geradariai“.

Kauno „Saulės“ gimnazijoje vyksiančią pamoką ves ne koks nors daug patirties sukaupęs pedagogas, o 9-okas Gabrielius Mazuras.

Vaikinas yra vienas iš maždaug 140-ies SEB ambasadorių programos moksleiviams dalyvių.

Pagrindinis šios programos tikslas – ugdyti finansiškai raštingus jaunuolius bei sudominti juos įvairiomis su finansais susijusiomis temomis.

Galbūt tai skamba neįtikėtinai, tačiau G. Mazuras net ir būdamas 9-oku šiandien jau jaučiasi pakankamai finansiškai laisvas. O kokiu būdu jam pavyko to pasiekti, sužinosite artimiausioje laidoje.

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien Gabrielius ne tik klausosi kitų lektorių vedamų paskaitų apie finansinį raštingumą, bet ir pats bendraamžiams stengiasi perteikti sukauptą patirtį bei žinias.

REKLAMA

Vieno iš jo vedamų užsiėmimų užsuks pasiklausyti ir laidos vedėjas Leonardas Pobedonoscevas bei asmeninių finansų ekspertė Sigita Strockytė-Varnė.

Kokios vertingos informacijos jie gaus pamokoje? O kaip jiems seksis atsakinėti į Gabrieliaus užduodamus klausimus? Kuris iš jų pasirodys sunkiausias, o kurį pavyks išgliaudyti be jokio vargo?

Televizijos žiūrovams G. Mazuras papasakos, kaip susidomėjo finansiniu raštingumu, kaip atrado ambasadorių programą moksleiviams bei atskleis, kokią vietą finansinis raštingumas užima jo šeimoje.

REKLAMA
REKLAMA

Laidoje išgirsite ir neįtikėtiną faktą. Pasirodo, Gabrielius jau kartą yra įkopęs į aukščiausią pasaulio viršukalnę – Everestą. O šiuo metu tai bando padaryti antrą sykį!

Greičiausiai supratote, kad šį žygdarbį devintokas įgyvendino netiesiogine prasme... Tuomet, kokia? Laidos žiūrovai sužinos visus atsakymus.

„Kiekvienas turime tam tikrų siekių. Svarbiausia tam ruoštis ir taupyti. Visada, kai sudarinėjate asmeninio biudžeto planą, turėtumėte nepamiršti atsidėti dalį pinigų savo svajonėms. Pavyzdžiui, pagrindinis mano tikslas – mokytis užsienyje. Tam aš dabar ir taupau“, – televizijos žiūrovams prisipažins G. Mazuras.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Įsijungę laidą išgirsite ne tik įdomią Gabrieliaus istoriją, bet ir tris svarbiausius finansinio raštingumo principus.

Sužinosite, kuo investavimas skiriasi nuo spekuliacijos, išsiaiškinsite, kas yra pasyvios pajamos ir gausite patarimų, kaip jų užsidirbti.

Galima neabejoti, kad pažiūrėję šią laidą suprasite, kodėl apskritai reikia investuoti.

Be abejo, išgirsite ir tai, kokią asmeninių finansų dalį kiekvieną mėnesį reikėtų skirti investicijoms, kad siekti užsibrėžtų tikslų būtų daug lengviau.

REKLAMA

Patarimais su televizijos žiūrovais dalinsis ir asmeninių finansų ekspertė S. Strockytė-Varnė. Galbūt jos pavyzdžiu paseksite ir jūs?

O tą daryti tautiečiams išties derėtų. Lietuvos bankas neseniai pristatė tyrimo apie finansinį raštingumą rezultatus. Deja, jie nedžiuginantys...

Lietuvių žinios apie investavimą, palūkanas ar pinigų įdarbinimą, yra minimalios ir gerokai nusileidžia Europos Sąjungos vidurkiui.

Tiesa, tyrimo duomenys atskleidžia ir keletą džiuginančių faktų apie mūsų šalies gyventojus. Norite juos išgirsti? Įsijunkite laidą „Tylūs geradariai“!

Laida „Tylūs geradariai“ – šeštadieniais, 9.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų