• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Evaldo Petrausko žmona Goda visai neseniai ryžosi dar vienai operacijai, kurią pastaruoju pasidarė ir daugiau žinomų moterų – pilvo plastikai. Tiesa, nors Goda ir žavisi visuomet susitvarkiusiomis moterimis, ji neslepia, kad visur reikėtų jausti saiką, o ir pati ant operacinio stalo du kartus gulėsi tik dėl vienos priežasties.

11

Evaldo Petrausko žmona Goda visai neseniai ryžosi dar vienai operacijai, kurią pastaruoju pasidarė ir daugiau žinomų moterų – pilvo plastikai. Tiesa, nors Goda ir žavisi visuomet susitvarkiusiomis moterimis, ji neslepia, kad visur reikėtų jausti saiką, o ir pati ant operacinio stalo du kartus gulėsi tik dėl vienos priežasties.

REKLAMA

Šiuo metu moteris bando atsigauti po operacijos ir džiaugiasi pirmaisiais rezultatais. Tiesa, viso, tikro rezultato reiks dar kurį laiką palaukti.

Prieš kelias dienas Godai buvo atlikti pilvo plastika – susiūti plyšę vidiniai pilvo raumenis. „Visgi ryžausi šiai operacijai, kadangi sportas bei mityba nepadėjo pašalinti odos pertekliaus, kuris buvo likęs po dviejų gimdymų. Sportas ir tinkama mityba pilvo riebalus atrodo, lyg ir pašalina, bet tas odos gabalas vis vien lieka. Be to, prasiskyrus pilvo raumenims kamuoja dažni nugaros skausmai, raumenys tampa silpni… Todėl ir nutariau atsikratyti to, kas man nepriklauso“, – pasakojo ji.

Vis dėlto ši operacija, anot žinomos moters, ženkliai skiriasi nuo krūtų operacijos, kuriai ji buvo pasiryžusi anksčiau. „Pirmą dieną atrodė lyg ir nieko, nes dar buvo jaučiami vaistai. Antrą parą supratau, kad visgi čia bus vargelio… Per dieną buvau atsikėlusi gal tris kartus ir man tai buvo didžiausia kančia“, – pasakojo ji.

REKLAMA
REKLAMA

Ketvirtadienį G. Petrauskienė jau ryžosi pakilti ir lovos ir imti viską daryti pati, net kiek namuose apsitvarkyti. Tačiau pasirodo, kad viso to ėmėsi kiek per anksti: „Tai atėmė labai labai daug jėgų – atrodo, kiekvienas žingsnis toks sunkus ir reikalaujantis daug energijos, tad nusprendžiau dar šiek tiek skirti sau lovos režimo ir daugiau pasiilsėti.“

REKLAMA

Pirmuosius rezultatus išvydusi Goda su nekantrumu laukia jau ir galutinių rezultatų. „Kol kas mačiau save tik gerokai sutinusią ir su mėlynėmis, tad ir vaizdelis tikrai ne iš pasakos. Bet žiūrint iš kitos pusės, kabančio pilvuko nebėra, išryškėjo gražus liemuo ir tai – tik kelios dienos. Manau, kas savaitę, kas mėnesį viskas bus tik geriau ir gražiau“, – sakė ji.

Ir nors tai antroji Godos operacija – daugiau jokių operacijų ar injekcijų ji teigia niekuomet nesidariusi – žinoma moteris neatmeta galimybės prireikus kažkokį patobulinimą atlikti ir ateityje. Vis dėlto, kaip sako ji pati, į tai reikia žvelgti protingai.

REKLAMA
REKLAMA

„Nebent tolimoje ateityje, kodėl gi ne. Šiais laikais dauguma moteru tarp 35 ir 50 metų darosi akių vokų pakėlimą, veido patempimą ir panašiai. Galbūt ir aš, kai  kažkada turėsiu tų bėdų, kurių su laiku neišvengsi, pasidarysiu. Man gražu, kai moteris prisižiūri ir yra švytinti, pasitikinti, o svarbiausia – laiminga. Aš nekalbu apie tas merginas ar moteris, kurios tuo piktnaudžiauja, kurios reikia-nereikia, kas mėnesį reguliariai eina ir tai kažką pasioperuoja, tai kažką į lūpas susileidžia. Aš kalbu apie tas moteris, kurios dažniausiai turi šiokių tokių bėdelių, yra pagimdžiusios. Manote, aš būčiau gulusis du kartus ant operacinio stalo, jei neturėčiau vaikų? Tikrai ne“, – savo priežastis įvardijo ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto ne visos norinčios ryžtasi operacijoms. Anot Godos, prie to gali būti prisidėjusi ir baimė, arba tiesiog moteris myli save tokią, kokia yra.

„Galbūt kai kurios tiesiog bijo pačios operacijos, gijimo. Visgi tam reikia pasiruošimo, ir tas, kas padės tuo laikotarpiu, taip pat labai svarbu. Aišku, manau, yra ir tokių mamyčių, kurios myli kiekvieną savo strijos lopinėlį, kuris, galbūt, primena pirmąjį ar antrąjį gimdymą, kurios didžiuojasi tuo savo kūnu, kuris toks ir turi likti, nes jis pažymėtas vaikų. Būna ir tokių. Aš manau, tikrai nesu iš tų mamų. Man nepatinka mano ištampytas, nukaręs pilvukas, strijos, aš nesijaučiu su visu tuo gerai. Bet nesu ir „dirbtina ar sulipdyta“, kaip daugelis manęs nepažinodami teigia. Esu tiesiog laiminga mama-moteris, džiaugiuosi gyvenimu, stengiuosi, kad ir aplink mane supantys žmonės tokie būtų“, – sako ji.

O štai Godos vyras Evaldas, anot jos, visuomet ją palaiko proto ribose, tačiau niekuomet jokios operacijos neskatina mylimosios darytis. „Aš manau ir pati turiu proto ribas, ir kažko tokio, kam vyras nepritartų, tikrai nesidaryčiau. Taip, jis mane palaiko 100 procentų visur ir visada, kaip ir aš jį. Žinoma, jis manęs to daryti tikrai niekada neskatino, ir visada sakydavo, kad galiu būti ir stora, ir „plika“ – mylės visokią. Tačiau tai dariausi tik dėl savęs, ne dėl vyro, ir ne dėl kažkieno kito“, – pokalbį baigė G. Petrauskienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų