„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala susižadėjo – parodė žiedą

„Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala šiuo metu džiaugiasi ypatingu laikotarpiu – moteris susižadėjo su savo mylimuoju, aktoriumi Bekiru Suleymanovu.

21

Šią džiugią žinią žinoma atlikėja paskelbė savo socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje. Fotografiją su sužadėtuvių žiedu įkėlusi Jamala sulaukė gausių artimųjų, draugų ir gerbėjų sveikinimų.

Tikrasis dainininkės ir tekstų autorės vardas – Susana Jamaladinova.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijos“ nugalėtoja Jamala susižadėjo – parodė žiedą

tv3.lt primena, kad šių metų „Eurovizijoje“ dainą „1944“ Stokholme atlikusi 33-ejų metų atlikėja Jamala yra Krymo, kurį 2014 metais aneksavo Rusija, totorių musulmonų mažumos atstovė.

Jamalos daina pasakojo apie tragediją, ištikusią jos prosenelę baigiantis Antrajam pasauliniam karui, kai sovietų diktatorius Josifas Stalinas deportavo 240 tūkst. totorių – beveik visą bendruomenę – į centrinę Aziją ir kitas tolimas žemes.

Tačiau daina taip pat kelia dideles asociacijas su dabartine Ukraina, kur prisiminimus apie tą siaubą atgaivino Rusijos įvykdyti Krymo atplėšimas ir aneksija. Skaudūs Jamalos dainos žodžiai kalba apie žmones su persekiojimo istorija, kuri tęsiasi iki šių dienų.

Ši daina buvo laikoma viena iš favoritų, kaip ir rusų atstovo Sergėjaus Lazarevo. Tačiau galiausiai pergalę išplėšė emocingoji ukrainietė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų