„Eurovizijos“ kovas palikusi Neringa Šiaudikytė: kitais metais į sceną lipsiu be makiažo

Šmaikšti telefono programėlė tapo populiari ir tarp šalies garsenybių, šįryt su ja smaginosi Egidijus Dragūnas, o popiet – Neringa Šiaudikytė.

62

Senos močiutė kaukę, specialios programos pagalba, užsidėjusi Neringa prakalbo:

„Aš galvoju, kad kitais metais, į „Eurovizijos“ sceną lipsiu be makiažo. Tada žmonės galvos, kad aš miela, labai graži – natural produkt. Ir visus pakerėsiu“, - savo šmaikščiame vaizdo įraše kalba N. Šiaudikytė.

Kiek senesnė merginos žinutė „Facebook“ tinkle taip pat buvo skirta „Eurovizijos“ tematikai:

„Ačiū visiems, kas palaikė. Širdis verkia, bet yra kaip yra... Bet kokiu atveju, šį vakarą sulaukiau virš 500 balsų, o tai didelis skirtumas nuo praėjusios laidos skaičių (180). Po ketvirto savo bandymo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje supratau, kad tikrai patobulėjau, tikrai atsiranda vis daugiau žmonių, kurie pažino mane kitokią ir palaikė. Žinau tik vieną dalyką – tave myli arba ne. Žmonių meilės ir pagarbos nenupirksi... Žinau, kad kažkam mano pasirodymai paliko įspūdį, neslėpsiu, nėra lengva uždaryti tas duris, kai jaučiau tokį komisijos palaikymą. Bet dėkoju visiems už dar vieną patirtį, tikiu, kad kitais metais sugrįšiu dar stipresnė“, - palikusi „Eurovizijos“ atrankas rašė atlikėja.

(62 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: atlikėja Neringa Šiaudikytė mėgstamai veiklai dovanoja visą savo laiką


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų