Eurovizijos finalininkas Petersonas prakalbo apie laisvę: „Naktinių Personų“ daina suskambo kitaip

Nespėjo atslūgti aistros po Nacionalinės Eurovizijos Atankos, kurioje Voldemars Petersons su grupe užėmė garbingą trečią vietą, kai atlikėjas jau rezga naujas kūrybines idėjas.

Trečiadienį pasirodys Voldemaro autorinės dainos “Švyturys” vaizdo klipas, netrukus dienos šviesą išvys ir nauji dainininko projektai, o šiandien jis su savo geru bičiuliu Giedriumi Balčiūnu (Mr. Jumbo) sveikina visus tautiečius su Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo Diena ir dalinasi jų bendrai atlikta Naktinių Personų daina Saulės Kraujas, rašo pranešime spaudai.

„Laisvė man vienareikšmiškai asocijuojasi su vidine žmogaus būsena. Išsikovoti tautos laisvę – tai pirmas žingsnis kelyje į kiekvieno vidinį išsilaisvinimą. Mano nuomone, laisvas žmogus – tas, kuris nėra supančiotas aplinkos vertinimo grandinių skirstant atskirus individus į blogus ar gerus. Kuris turi savo nuomonę, tačiau taip pat suvokia, kad ir kiti turi savąsias.

Kuris išlieka ištikimas savo vertybėms ir įsitikinimams, nesvarbu, kokios kritikos ar nepasitenkinimo audros plūstų. Kaip žmogus gali jaustis laisvas, jei jo viduje nėra ramybės? Kaip žmogus gali būti ramus, kai jis apsiima teisėjo vaidmenį?“ – atvirauja atlikėjas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų