Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau šį vakarą muzikos mylėtojus prie televizijos ekranų pritrauks pirmasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų pusfinalis, kurio metu 9 atlikėjai bandys įrodyti, kodėl būtent jie turėtų keliauti į dainų konkursą, gegužės mėnesį įvyksiantį Roterdame.

Jau šį vakarą muzikos mylėtojus prie televizijos ekranų pritrauks pirmasis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankų pusfinalis, kurio metu 9 atlikėjai bandys įrodyti, kodėl būtent jie turėtų keliauti į dainų konkursą, gegužės mėnesį įvyksiantį Roterdame.

REKLAMA

Viena iš šiandien pasirodysiančių – ir atlikėja Rūta Loop. Kaip pritariančioji vokalistė Rūta „Eurovizijoje“ jau dalyvavo 2015-aisiais, kai mūsų šaliai atstovavo Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės duetas. Tiesa, šįkart ji pasirodo kaip pagrindinė atlikėja su daina iš debiutinio savo albumo.

Prieš kelias dienas apsilankiusi tv3.lt vaizdo konferencijoje Rūta papasakojo apie savo pačios muzikinį kelią, prabilo apie „Eurovizijos“ užkulisius bei 3 žinomus Lietuvos vyrus, kurie jai, kaip atlikėjai, padėjo visapusiškai užaugti.

REKLAMA

„Eurovizijoje“ svarbus ne tik kūrinys

Pirmojo nacionalinės „Eurovizijos“ pusfinalio filmavimas sostinėje įvyko dar antradienį – tąkart žiniasklaida galėjo pamatyti, kad Rūtos pasirodymas kardinaliai pasikeitė.

Atlikėja pasakojo, kad tokie pokyčiai įvyko ne šiaip sau – po pirmojo savo pasirodymo Rūta į savo namus sukvietė visą savo komandą, kuri įrašą stabdė kas kelias sekundes ir aiškinosi, kaip viską pakeisti, kad pasirodymas atrodytų dar geriau: „Lygintis reikia tik su savimi – turime savo kūrinį, savo viziją ir norime būti už save vis geresni.“

Tiesa, patarimų, kaip patobulinti pasirodymą, ji klausė ir savo gerbėjų, o galiausiai sulaukė ir didelio užsieniečių susidomėjimo – mergina netgi jau davė pirmuosius interviu anglų kalba.

Kartu su V. Baumila ir M. Linkytė Rūta didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje pasirodė ir 2015–aisiais, kai kartu su Jurijumi Veklenko (atlikėjas mūsų šaliai dainų konkurse atstovavo pernai) ir kitais pritariančiaisiais vokalistais laimėjo atrankas Lietuvoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Kai išvažiuoji, pajunti tą didžiulę emociją. „Eurovizija“ – kažkoks skirtingas pasaulis, burbulas. Kai ten atvyksti, supranti, kad viskas sukasi aplink tai – tame mieste jau vyksta kažkas beprotiško“, – prisiminimais iš Austrijos dalijosi dainininkė.

Žinoma atlikėja neslėpė, kad tai – pati profesionaliausia scena, kurioje jai yra tekę būti. Tiesa, konkurse svarbus ne tik pasirodymas.

„Raudonuoju kilimu keliauji kone 2 valandas – aš to tiesiog nesuvokiau. Keliavome po mažą žingsnį, kol pakalbėjome su kiekvienu reporteriu. Man atrodo, kad „Eurovizijoje“ vienas iš didžiausių uždavinių yra tavo asmenybė, ir kaip tu su visais komunikuoji. Visi renka informaciją, apie tave bandomas sudaryti tam tikras įspūdis, o jei kažkas pasirodė arogantiškas, tai bus išdidinta maksimaliai“, – atsiminė Rūta Loop.

Dėl šios priežasties prieš konkursą kiekvienos šalies „Eurovizijos“ komanda savo atlikėjus itin ruošia ir psichologiškai. „Labai svarbus kontaktavimas, tavo anglų kalba, sugebėjimas iškomunikuoti dainos žinutę ir tavo asmenybė – kad tave dėl kažko pamiltų“, – kalbėjo dainininkė.

REKLAMA
REKLAMA

Prie patirties prisidėjo 3 garsūs vyrai

Rūta nemažai patirties gavo ir pasirodydama kartu su kitais garsiais šalies atlikėjais, kaip pritariančioji vokalistė, o ypatingą įtaką jai padarė trys garsūs vyrai: V. Baumila, Justinas Jarutis ir Linas Adomaitis.

„Mes su Vaidu pažįstame nuo vaikystės. Visuomet juo sekiau ir žavėjausi jo atkaklumu, ypatingai žinant, kad jis visose srityse labai daug dirba. Justinas, tikriausiai didžiausias pavyzdys dėl savo užmojų ir galvojimo – o kas toliau? Jis įkvėpė mane net ir techniniuose ar vadybiniuose dalykuose. Justinas buvo labai broliškas – iš jo jaučiu labai didelį palaikymą. Jis net per savo koncertus pristato ir pasako, kad dalyvauju „Eurovizijoje“, – su šypsena kalbėjo atlikėja.

Ne ką mažiau pagyrų ji skyrė ir L. Adomaičiui: „Tiek Linas Adomaitis, tiek ir visa jo šeima yra tikrai nuostabi, nuoširdi ir atvira. Jie man pasakojo, kad buvo visko – kad reikėjo koncertuoti nemokamai, jausti didžiules rizikas, kai planuoji koncertus. Sakė, kad visam tam turiu atsiduoti, laukti, būti kantri ir daug dirbti.“

Visą pokalbį su Rūta pamatysite peržiūrėję tv3.lt vaizdo konferenciją.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų