„Eurovizijos“ atrankoje – techniniai nesklandumai: kliuvo grupei „E.G.O.“

Šį vakarą skamba jau penktoji nacionalinės „Eurovizijos“ atranka, kurioje susirungia jau kartą scenoje pasirodę dalyviai. Nors atlikėjai pasirodo ne pirmą kartą – ne vienas prisipažino, kad jaudulio ne ką mažiau.

157

Šiandien komisijos kėdėse sėdi kaip visada kompetetingi profesionalai: muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, „Eurovizijos“ komentatorius Darius Užkuraitis, operos solistė Nomeda Kazlaus, dirigentas Gintaras Rinkevičius.

(157 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Penktoji nacionalinės „Eurovizijos 2017" atranka

Pirmieji į sceną lipo vaikinų trio „E.G.O“. Pasirodymas neišvengė netikėtumų. Vos pradėjus skambėti pirmiesiems akordams, užgeso šviesos ir pasigirdo kūrybinės komandos šūksniai: „Atsiprašome! Techniniai nesklandumai“.

Tiesa, toks akibrokštas, regis, nė kiek nesutrikdė grupės. Įvairaus amžiaus damų palaikymą jaučiantys vaikinai „Eurovizijos“ atrankų žiūrovams ir komisijai dar kartą pristatė dainą „My Story“.

Pasirodymas buvo šiuolaikiškas, o jį dalyviai stengėsi papildyti šokių motyvais. Tai įvertino ir komisija: „Tragedijos nebūtų, jei „E.G.O“ pasirodytų „Eurovizijoje“. Jei staiga jus išsiųstų tikiu, kad paskutiniai tikrai nebūtume. Iš esmės pasirodymas buvo geras“, - teigė D. Užkuraitis.

tv3.lt primena, kad šis nemalonus kirtis „Eurovizijos“ atrankose nėra pirmasis. Vos pasirodę vaikinai buvo sulyginti su populiaria grupe „One Direction“, o jų daina „My Story“ pavadinta kūrinio „Drag Me Down“ kopija.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų