„Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavusi Simona Jakubėnaitė teisiama dėl šiurkštaus nusižengimo Papildyta

Ketvirtadienį Panevėžio miesto apylinkės teisme atversta „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavusios Simonos Jakubėnaitės baudžiamoji byla. Ji kaltinama dėl šiurkštaus kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo.

Byloje skelbiama, kad šių metų balandžio 28 dieną S. Jakubėnaitė būdama neblaivi vairavo automobilį. Neblaivumas buvo patvirtintas ir alkoholio matuokliu, ir kraujo tyrimu.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavusi Simona Jakubėnaitė teisiama dėl šiurkštaus nusižengimo

Dėl šiurkštaus kelių eismo pažeidimo S. Jakubėnaitei gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų. Kaip bus nubausta atlikėja, paaiškės tik penktadienį. Tačiau panašu, kad nusižengimas jai atsipirks teisės vairuoti netekimu ir pinigine bauda.

Visgi teisėja Rita Bilevičienė sulaukė nusižengusios S. Jakubėnaitės ir ginančių asmenų prašymo atleisti ją nuo baudžiamosios atsakomybės.

Nors S. Jakubėnaitė su žiniasklaida kalbėtis atsisakė, jos tėtis ne tik drąsiai reiškė savo nuomonę, tačiau ir mobiliuoju telefonu filmavo čia dirbančius žurnalistus.

Panevėžio miesto apylinkės prokuratūros prokuroras Gražvydas Kazlauskas atskleidė, kad kraujyje nustatyto 1,87 promilių girtumo priežastimi tapo alus. Jis paaiškino, kad lengvo maisto suvartojusi atlikėja jį užgėrė alumi. Vėliau iš karto sėdo į automobilį ir važiavo savais reikalais.

Dainininkės automobilyje rasta viena skardinė, nors teigiama, kad ji suvartojo vieną su puse.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų