Elegancijos ir etiketo žinovas, LNK šokių konkurso „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ komisijos narys Giedrius Drukteinis įrodė, kad net sėdintis už komisijos stalo nepamiršta mažiausių aprangos detalių.

Giedrius tiesioginiame LNK eteryje mielai pademonstravo, kaip turi atrodyti tikras džentelmenas.

Labiausiai nustebinusi komisijos nario garderobo dalis – specialus raištis, prilaikantis kojines.

Prie raiščio prisegtos kojinės nenuslysta nuo ištreniruotos Giedriaus blauzdos ir laikosi įsitempusios, neapnuogindamos kojos.

Dar viena elegantiškojo komisijos nario gudrybė – specialus raištis, aukštyn pakeliantis baltų marškinių rankogalius ir leidžiantis iki darbo dienos juos išlaikyti švarius.

Laidos vedėjai Rūta Mikelkevičiūtė ir Andrius Butkus nustebo dėl įvairių prilaikančių gumyčių ant Giedriaus kūno ir klausė, ką vakarais išvysta dama, kai Giedrius nusirengia.

„Mano žmona mato, kad jos vyras rengiasi atsakingai, kaip didingos nacijos atstovas, gerbiantis save ir aplinką“, – nepasimetė Giedrius Drukteinis.

Komisijoje dirbęs Viktoras Uspaskichas prisipažino nenešiojantis jokių raiščių, bet jais labai domėjosi užkulisiuose.

„Gal naujos produkcijos atsiras Kėdainiuose?“ – per dantį kolegą patraukė komisijos narys Aurelijus Liškauskas.


Rašyti komentarą...
N
Nijolė
2013-01-06 18:40:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
šiandien žiūrėjau seną rusų filmą apie kareivį Ivaną Brovkiną ir ką pamačiau, ogi Ivanas dirbdamas plėšiniuose apie 1960 tuosius žinojo kai kuriuos "etiketus".Jis jau tada nešiojo kojines su tais laikikliais, tai galvoju ne tik vakarai yra etiketų žinovai,gal rusai po revoliucijos ir atnešė tokias gudrybes į vakarus.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų