Ericos Jennings koncerto repeticijoje viešintis Algis Greitai – su netikėta misija

Ruošdamasi jau šįvakar vyksiančiam teatralizuotam koncertui „Istorijos iš Niujorko”, į pasirodymą Erica Jennings įtraukė ir sau artimus žmones. Akimirkomis iš repeticijų „Facebook” tinkle pasidalinusi Erica atskleidė, kad kartu scenoje pasirodys ir jos artimas draugas - Algis Ramanauskas-Greitai.

15

„Vilnius City Opera” režisierių Dalios Ibelhauptaitės ir Gedimino Šeduikio režisuotame pasirodyme Erica savo dainas pristatys naujai: scenoje ji ne tik dainuos, bet ir su itin gausia muzikantų bei šokėjų komanda, vaidins. „Kartu į sceną lipa patys talentingiausi žmonės, jaučiu didžiulį palaikymą. Nuostabu ir tai, kad prie mūsų prisijungė mano džiazo albumo prodiuseris iš Niujorko Joseph Baldassare, Gediminas sukūrė vaidmenis ir mano vaikams - šie gavę savo roles be galo apsidžiaugė“, - užsiminė unikalų pasirodymą rengianti atlikėja.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. E.Jennings koncerte kartu vaidins ne tik vaikai, bet ir A. Ramanauskas-Greitai

Ji pati atliks jaunos airių emigrantės rolę, kuri atvyksta į Niujorką su siekiu įgyvendinti savo svajonę - tapti populiaria džiazo muzikante. E. Jennings jau yra sakiusi, kad į prohibicijos laikus nukeliantis teatralizuotas koncertas kalbės apie meilę ir praradimus, kelią link savo tikslų ir pagundas, kurios jame pasitaiko.

Likus vos kelioms valandoms iki koncerto, Erica džiaugėsi, kad šalia jos scenoje stovės ir geras draugas Algis Ramanauskas-Greitai. Pasiūlymo prisijungti prie tokio šou jis sulaukė labai netikėtai, tačiau su džiaugsmu jo ėmėsi. „Juk aš išgama, tad man ir teko blogiečio vaidmuo“, – intrigavo Algis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų