Emocijos aštrėja: ką apie grįžusią Lolitą Zero mano „Eurovizijos“ finalininkai?

To nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos istorijoje dar nėra buvę – pirmadienį į projektą sugrąžinta Lolita Zero kartu su kitais dalyviais susikaus finale. Jau šeštadienį septyni atlikėjai kovos dėl laimėtojo vardo, o artėjant lemtingajai aistros didėja.

38

Gyčio Ivanausko sukurta Lolita turi nemažą gerbėjų būrį, todėl dalyviai į grįžimą sureagavo labai skirtingai. Vieni teigia nepykstantys ir dėl papildomo konkurento nesijaudinantys, kiti liko labai nepatenkinti.

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Septyni nacionalinės „Eurovizijos“ finalininkai: susipažinkite

Elektroninės muzikos „Fusedmarc“ narys Denisas apie dar vieną konkurentą stengiasi negalvoti, pabrėžęs, jog šiuo metu visas dėmesys skiriamas repeticijoms. Vis dėlto muzikantas tikina nuo pat pradžių kartojęs, kad „Eurovizija“ – tai dainų konkursas, todėl šou neturėtų nustelbti muzikos. 

„Lolita laimės? Nemanau. Nematau toje dainoje ypatingo grožio“, - sako Denisas.

Lolitos Zero grįžimas neišgąsdino ir konkurse susidraugavusių Gretos Zazzos ir Paulos. Greta nemano, kad Lolita užtikrintai laimės, nors pripažįsta, kad gerbėjų ratą personažas turi nemažą.

„Nors ir iškritusi anksčiau, bet Lolita yra tolygiai stiprus konkurentas. Bet kai pranešė, kad Lolita grįžta, didelių emocijų neparodžiau. Stengiuosi koncentruotis į save, nestebėti konkurentų darbo. Turiu tikslą, todėl stengiuosi nesižvalgyti“, - sako atlikėja.

Panašiai situaciją vertina ir jauniausia atrankos dalyvė – 16-metė Paula. Ji teigia, kad Lolitos grįžimas jai nieko nepakeitė, nes stengiasi negalvoti apie konkurentus.

„Žinoma, to dar nėra buvę, o pasirodymas naujas, įdomus. Bet mes nieko nežinome, negalime prognozuoti, tačiau aš pasitikiu savimi“, - sako Paula.

Vis dėlto kita dalyvė – Kotryna Juodzevičiūtė – turi kitokią nuomonę. Ji, visų pirma, norėjo, kad į finalą grįžtų atlikėjas Sasha Song.

„Eurovizija“ yra dainų ir šou konkursas, bet norėčiau, kad atlikėjai būtų labiau muzikalūs. Gytis Ivanauskas yra puikus aktorius, bet vertinant iš vokalo pusės, manau, kad pasirodymas yra silpnas. Tam pritartų kiekvienas muzikos profesionalas“, - sako atlikėja.

Tik išgirdusi, kad iškritusiam dalyviui suteikta tokia teisė, Kotryna nusiminė ir nebuvo labai patenkinta.

„Šiek tiek nefaina. Visi dirbome, kad pasiektume finalą, o kažkam pasisekė ir jis grįžo netikėtai. Laimės, tai laimės, gal tokio pasirodymo „Eurovizijoje“ ir reikia“, - sako Kotryna.


Rašyti komentarą...
A
Alfa
2017-03-10 14:55:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima tik isivaizduoti, kiek Lietuvoje yra sauniu vaikinu, kurie balsuoja us savus
Atsakyti
0

r
ruta
2017-03-11 13:07:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
teisingai pasakyta grynas glusas bet gal tokiu lietuvai reikia
Atsakyti
0

N
Nu jo
2017-03-10 17:00:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks konkursas, toks ir pasirodymas. Tiesiai i 10.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų