Elvyra Monginienė prabilo apie pirmus kartus: norėjome rasti atokią vietą

„Nė neįsivaizdavau, kad šios trumpos kūrybinės atostogos bus tokios naudingos – ir pailsėjau, ir daug pirmų kartų patyriau!“, – džiaugsmu ir gera nuotaika po išvykos į Lietuvos – Latvijos pasienyje įsikūrusius naujus svečių namus „Skrablas“ tryško viena ryškiausių bei žinomiausių mūsų šalies papuošalų kūrėjų Elvyra Monginienė.

31

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Elvyra Monginienė pasidalijo atostogų įspūdžiais

Į kelionę ji susiruošė su sūnumi Gustu ir keliomis artimomis bičiulėmis

„Svečių namų teritorija didelė, todėl galėjome pabūti ir kartu, ir, norėdami, rasti atokią vietą savo mintims“, – sakė kūrėja.

Būtent čia, pajūryje, jai tapo visiškai aišku, kaip turėtų atrodyti „Elvyra design“ paplūdimio kolekcija, kurią E. Monginienė ketina pristatyti jau po keletos savaičių.

„Leidomės į avantiūrą ir... padarėme tai, ko dar niekada nebuvome darę“, – apie kūrybinius planus kalbėjo pašnekovė.

Ji neslėpė – išgryninti idėjas padėjo pasivaikščiojimai Baltijos jūros pakrante, į kelionę pasiimti kvepalai su gintaru „Wind and Waves“, „Skrablas“ virtuvės šefo su polėkiu paruoštos jūros gėrybės bei pirmasis gyvenime bandymas žaisti tenisą.

„Įprastai aš valgau tik kartą per dieną. Pietauju. O atostogaudama negalėjau atsispirti svečių namų paruoštoms vaišėms. Natūralios sultys, ką tik iškeptos bandelės, puiki kava ir daugybė kitų skanėstų pusryčiams, gardžiai paruoštas tunas pietums bei ant akmenų keptos krevetės, midijos neragautame padaže, aštuonkojis... Visko net nesugebėjau įveikti, bet gardu buvo neįtikėtinai!“, – sakė E. Monginienė, patikinusi, jog lepindamasi mėgstamais skanėstais nė karto nepagalvojo, jog grįžus namo teks galvoti, kaip numesti priaugtus kilogramus.

Svečių namų teritorijoje jau byra iškilę du nauji ir keli atnaujinti praėjusį šimtmetį menantys pastatai. E. Monginienė su didžiuliu malonumu juos apžiūrėjo. Kūrėjai įspūdį paliko ir svetainė, kurioje vaikai galėjo mėgautis žaidimais, filmukais, o ji – paskaityti knygą. Pramogų mažiesiems netrūko ir kieme – karstynės, sūpynės, čiuožyklos, krepšinio aikštelė. Didieji „Skrablas“ svečiai gali pasilepinti pirties malonumais ar laiku karštame kubile, iš kurio atsiveria vaizdas į ilgų ilgiausią pakrantę.

„Daug laiko praleidau tiesiog žiūrėdama į jūrą. Magiška jos teikiama ramybė suteikia galimybę po kelių dienų atostogų jaustis taip, lyg nuo kasdienybės būtum atitrūkęs kelioms savaitėms“, – patikino E. Monginienė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų