• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

E. Karalienės zodiako ženklas – dvynys, o tai, pasak astrologo N. Šulijos, reiškia, jog tokie žmonės linkę į filosofinį mąstymą. Tam neprieštaravo ir pati laidos viešnia. 

„Aš nesu labai tikinti, taip jau nutinka, kad į bažnyčią nueini tik tam tikromis progomis. Bet kai viena išeinu pasivaikščioti, man būna įdomu užeiti ir pasėdėti. Norisi pabūti ir pamąstyti toje erdvėje“, – atskleidė ji. 

Prisiminė, kodėl pyko ant močiutės

Be to, anot N. Šulijos, Elenai būdingas ir punktualumas bei tvarka. 

„Aš esu punktuali, tiksli, viskas turi būti pagal planą. Kaip žmonės mėgsta sakyti – control freak'ai. Vaikystėje aš labai pykdavau ir juokdavausi iš savo močiutės, kuri gyveno su manimi ir tėvais.

REKLAMA
REKLAMA

Ji turėjo savo tvarką, o aš vis galvodavau, kas čia per nesąmonė, kodėl jos tvarka turi būti mūsų namuose. Bėgant metams ši savybė labai išryškėjo – viskas turi būti pagal mane“, – atviravo „Power Hit Radio“ veidas. 

REKLAMA

Pokalbio metu E. Karalienė atskleidė, jog viena charakterio savybė ją netgi labai erzina: „Aš galiu labai greitai perimti kito žmogaus emocijas. Jei matau, kad man svarbiam žmogui ar kolegai kažkas nutiko, staigiai pajuntu, kaip visa tai pereina per mane ir užsilaiko.“

Astrologas taip pat užsiminė, kad žvaigždės rodo, jog radijo laidų vedėja – itin išranki asmeniniams ryšiams. 

„Bingo. Man daugiau žmonių nepatinka, nei patinka. Man prisileisti žmogų taip, kad jis taptų mano draugų, atvažiuotų pas mane į svečius, yra labai sunku. Tai turi būti laiko patikrinti, užauginti santykiai ir žmonės, su kuriais man būtų gera, neerzintų tam tikros savybės“, – kalbėjo ji. 

Visą pokalbį su E. Karaliene žiūrėkite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų