Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ne visos moterys yra drąsios, pasitikinčios savimi ir komunikabilios, tačiau tame ir slypi jų žavesys, kad visos jos – skirtingos. Vis dėlto, būtent tokioms moterims į pagalbą skuba elegancijos mokytoja save pristatanti Anna Bey. Ji tvirtina, kad jos teikiamos paslaugos – atviras kelias į potencialaus jaunikio širdį.

Ne visos moterys yra drąsios, pasitikinčios savimi ir komunikabilios, tačiau tame ir slypi jų žavesys, kad visos jos – skirtingos. Vis dėlto, būtent tokioms moterims į pagalbą skuba elegancijos mokytoja save pristatanti Anna Bey. Ji tvirtina, kad jos teikiamos paslaugos – atviras kelias į potencialaus jaunikio širdį.

REKLAMA

Ženevoje gyvenanti Anna vaizdo įrašų platformoje youtube.com yra stebima beveik milijono gerbėjų. Vaizdo įrašuose ji pasakoja nuo pagrindinių dalykų, kaip pasitikėti savimi, kaip tapti elegantiška ir moteriška iki tokių smulkmenų, kaip taisyklingai sėdėti ar net valgyti per pasimatymus šalia vyro.

Savo socialinio tinklo paskyroje A. Bey atvira – ji pati kadaise buvo eilinė moteris, kuri nevengė vakarėlių, nesivargino kasdien atrodyti nepriekaištingai ir buvo tiesiog dar viena pilka pelė didžiulėje minioje. Tačiau viskas kardinaliai pasikeitė, kai ji pradėjo gilintis į elegancijos ir viliojimo meną.

REKLAMA

Naujienų portalui „Dailymail“ Anna pateikė esminius patarimus, kaip prisivilioti geidžiamą vyrą, o gal net ir išlaikyti esamo vyro dėmesį, jei šis priblėso.

Išlaikykite savo kūno sveikatą

Pasak Annos, tos moterys, kurios prižiūri ir lepina savo kūną – visuomet labiau atkreipia priešingos lyties atstovų dėmesį. Tai nereiškia, kad visos privalo būti modelių figūros ir alinti save dietomis. Ji tvirtina, kad svarbiausia stebėti, ką dedi į burną, nepamiršti fizinio aktyvumo ir, žinoma, dailios laikysenos. Susikūprinusios moterys vyrų nežavi.

REKLAMA
REKLAMA

„Šiais laikais nebūtina gimti gražuole, viskas yra tobulinama. Tai nereiškia, kad privalu darytis plastines operacijas, tačiau injekcijos kompleksams paslėpti ir patobulinti išvaizdą – puikus sprendimas. Bet ir jis – neprivalomas. Svarbiausia yra mokėti, kaip išlaikyti savo kūną tvirtą ir sveiką“, – teigė ji.

Nestokokite pasitikėjimo savimi

Savimi pasitikinčios moterys neretai gąsdina vyrus, tačiau tuo pat metu ir labai traukia. Joks išsilavinęs vyras nenorės šalia savęs moters, kuri bijo išsakyti savo nuomonę ar, dar blogiau, net neturi jos. Dažniausiai savimi pasitikinčios moterys yra labiau atsipalaidavusios, su jomis žymiai lengviau bendrauti.

„Pasitikėjimas savimi yra labai seksualu. Kas gali būti seksualiau už moterį, kuri žino savo vertę“, – tikino Anna.

Išnaudokite savo moteriškumą

Anna tvirtai sako, kad pastaraisiais metais didžioji dalis moterų ėmė dažniau slėpti, o ne demonstruoti savo moteriškumą. Laisvai krentantys ar „oversized“ stiliaus drabužiai nepabrėžia moteriškumo, o jį slopina.

REKLAMA
REKLAMA

Būkite pozityvios

Niekas taip neatstumia kaip paniurę ir pesimistiškai nusiteikę žmonės.

„Moterys yra linkusios viską dramatizuoti, pūsti dramblį iš musės ir nuolat viskuo skųstis. Bet ar tikrai manote, kad būtent taip rasite savo svajonių vyrą ar išlaikysite jau turimą? Klystate. Pozityvumas traukia aplinkinius, sakoma, jis užkrečiamas. Pavyzdžiui, pagalvokite, ar dažnai šypsotės. Ką išduoda jūsų kūno kalba? Anna sako, kad viskuo nepatenkintos ir nusivylusios moterys atstumia ne tik savo būdu, bet, dažniausiai, tai persiduoda ir išvaizdai.

„Būdamos paniurusios jūs tikrai nespinduliuojate patrauklumu ir neskleidžiate jokio vidinio švytėjimo“, – griežtai kerta ji.

Gyvenkite savo malonumui ir už tai neatsiprašinėkite

A. Bey priduria, kad labai daug moterų vis dar paiso visuomenės standartų, kas derama ir nederama moterims. Tačiau besilaikydamos kažkieno išgalvotų taisyklių, jos praranda gyvenimo džiaugsmą ir jo teikiamus malonumus. Suklydusios – puola atgailauti ir galvoti „ką pasakys kiti“. Esą tai – dar viena didelė mąstymo klaida.

„Būkite savimi, kad ir kokios esate. Kai nevaidinate kažko, kai nesilaikote kažkieno nurodytų gyvenimo standartų, o išlaisvinate vidinius troškimus, labai pasikeičia ir jūsų vidinis mąstymas, ir jūsų išvaizda“, – sako elegancijos mokytoja.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų