naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
Ellen Davies (nuotr. Instagram)

Ellen Davies atviravo, kad numetė 63 kg po to, kai atsisakė dešrelių suktinukų ir perdirbto maisto, ėmė maitintis vegetariškai ir kilnoti svorį. Būdama 16 metų ji nešiojo XXL dydžio drabužius.

6

Ellen Davies atviravo, kad numetė 63 kg po to, kai atsisakė dešrelių suktinukų ir perdirbto maisto, ėmė maitintis vegetariškai ir kilnoti svorį. Būdama 16 metų ji nešiojo XXL dydžio drabužius.

REKLAMA

Moteris, kuri 16 metų svėrė 120 kg, atskleidė, kaip 63 kg, kai atsisakė dešrelių suktinukų ir perdirbto maisto.

Šiuo metu 21-erių Ellen Davies gyvena Londone. Ji nusprendė pakeisti savo gyvenimo būdą būdama 16-os, kai buvo priversta važiuoti į parduotuvę, kuri buvo už 2 valandų kelio, kad surastų jai tinkančią išleistuvių suknelę.

Nerimaudami dėl dukros dydžio, jos tėvai Kevinas (40) ir Claire (39) nuvedė ją pas gydytoją, kur jai buvo diagnozuotas policistinių kiaušidžių sindromas. Ši būklė yra hormoninis sutrikimas, turintis įtakos kiaušidžių vystymuisi.

Po to, kai jai buvo pasakyta, kad norėdama įveikti šią problemą, ji turės numesti svorio, ji pyragaičius ir suktinukus su dešrelėmis pakeitė veganiškais baltymų kokteiliais ir daugybe daržovių, rašoma dailystar.co.uk.

REKLAMA

Praradusi net 63 kg, ji visiškai pakeitė savo išvaizdą.

„Manau, kad mano svorio metimo kelionė prasidėjo, kai man buvo vos 16 metų, nes tuo metu aš ruošiausi eiti į išleistuves ir ieškojau svajonių suknelės“, – sako ji.

REKLAMA

„Buvau labai susijaudinusi, bet apsilankiusi suknelių parduotuvėje ir sužinojusi, kad jie neturi mano dydžio suknelių, buvau sugniuždyta. Aš ir mano mama daugiau nei dvi valandas važiavome į suknelių parduotuvę, kurioje buvo XXL dydžio suknelių, o tai man buvo visiškas pažeminimas. Aš pradėjau labai nerimauti dėl savo svorio ir kūno“, – pasakoja ji.

Išgirdo diagnozę

Ellen sakė, kad jautėsi sugėdinta dėl savo svorio, ir tik po kelių savaičių nusprendė apsilankyti pas gydytoją.

REKLAMA

Gydytojas atliko kraujo tyrimus ir hormonų tyrimus, kad išsiaiškintų, kokia yra Ellen svorio priežastis.

„Man skaudėjo širdį, nes gydytojas diagnozavo policistinių kiaušidžių sindromą ir pasakė, kad jei noriu „išsigydyti“, turėsiu numesti svorio, kitaip galiausiai negalėsiu turėti vaikų. Valandų valandas verkiau dėl savo svorio, tačiau nusprendžiau pagaliau pakeisti savo įpročius, būtent tai ir padariau“, – sako moteris.

Netrukus Ellen pamatė, kad pakeisdama mitybą numeta kilogramų ir pirmą kartą per daugelį metų sakė, kad jai patiko. Galiausiai po šešių mėnesių ji tapo vegetare, nes sakė norinti pereiti prie dar sveikesnės mitybos.

REKLAMA
REKLAMA

 „Manau, kad persivalgymas ir per didelis apsileidimas iš pradžių lėmė mano svorio padidėjimą, nes aš visada užkandžiavau šokoladu ir traškučiais, kai jaučiuosi prastai, niekada negalėjau atsisakyti maisto.

Po kelių savaičių pamačiau, kaip svoris krinta, ir nors niekada nesvėriau, galėjau pasakyti, kad numečiau daug svorio, nes kai likus kelioms savaitėms iki išleistuvių užsidėjau suknelę, turėjau ją pakeisti, nes ji buvo man per didelė“, – priduria ji.

Per vienerius metus Ellen prarado daugiau nei 60 kg. Nepaisant to, kad ji didžiuojasi svorio netekimu, jos oda liko suglebusi. Norėdama tai ištaisyti, Ellen pradėjo kilnoti sunkumus.

Ji sakė, kad tai padėjo tonizuoti odą aplink šlaunis, tačiau nedaug padėjo jos pilvui ir krūtinei.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų