„Electronic I“ grįžta su trenksmu: pristato titulinę naujo albumo dainą

Populiarusis elektroninės muzikos duetas „Electronic I“ grįžta su dviguba jėga. Didelės sėkmės sulaukusių hitų „One Dream“ ir kartu su „SEL“ įrašyto „Lyja“ autoriai gerbėjams dovanoja naują dainą „Frequencies“. Šis kūrinys pristato to paties pavadinimo naują albumą, kurį planuojama išleisti kitais metais.

7

„Muzika – skirtingų dažnių vibracijos. Taip jau atsitiko, jog gyvename tokiame pasaulyje, kuriame kiekvienas kūnas skleidžia vibraciją - neišimtis yra ir žmogus. Dėl šios priežasties muzika veikia mus visus. Iš čia kilo ir kūrinio „Frequencies“ idėja“, – pristatydamas dainą sakė grupės prodiuseris Mindaugas Raudonis.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Electronic I“ grįžta su trenksmu: pristato titulinę naujo albumo dainą

„Tai buvo pirma nauja daina, kurią sukūrėme beveik prieš metus, kai pradėjome įrašinėti antrąjį albumą. „Frequencies“ kompozicija išsikiria instensyvumu ir perteikia savitą energiją“, – sakė vokalistas Paulius Sinkevičius.

2012 m. karjerą pradėjęs duetas „Electronic I“ iškart atkreipė į save dėmesį ir tapo bene didžiausiu metų atradimu. Jau pirmasis dueto singlas „One Dream“ sulaukė didžiulės sėkmės. Šią dainą, kurią ypač dažnai grojo didžiosios radijo stotys, daugelis vadino geriausiu tų metų vasaros hitu. Antrasis dueto singlas „Underwater“ taip pat neliko nepastebėtas ir ilgą laiką laikėsi dažniausiai transliuotų dainų sąrašuose.

REKLAMA

Pastaroji daina sulaukė ir tarptautinio dėmesio – „Underwater“ vaizdo klipe panaudota filmuota medžiaga su žinomu nardytoju Umberto Pelizzari. Kuriant video buvo susisiekta su pačia nardymo žvaigžde ir kompanija „Imax“, kurie entuziastingai sutiko bendradarbiauti. U.Pelizzari netgi yra pasakęs, kad daina „Underwater“ tapo tikru nardymo sporto himnu.

2013 m. pavasarį „Electronic I“ sulaukė „SEL“ lyderio Egidijaus Dragūno pasiūlymo bendradarbiauti. Kartu jie įrašė rekordiniu greičiu išpopuliarėjusią bendrą dainą „Lyja“. Vėliau šį hitą duetas kartu su E.Dragūnu atliko ne viename grandioziniame „SEL“ koncerte. Tais pačiais metais buvo pristatytas ir su atlikėju Soliaris įrašytas dueto kūrinys „Rockets“, pristatęs debiutinį „Electronic I“ albumą „Elevator“.

Didelio populiarumo sulaukę hitai neliko nepastebėti: „Electronic I“ buvo pristatyti dviems „M.A.M.A.“ apdovanojimams ir laimėjo „Metų proveržio“ nominacijoje. Geriausių naujokų titulą duetas nuskynė ir muzikos svetainės „Music.lt“ rengiamuose lietuviškos muzikos apdovanojimuose.

Šiemet rugpjūčio mėn. atsinaujinusios sudėties „Electronic I“ išleido vasarišką kūrinį „Lets Guess The Future“. Šiandien duetas savo gerbėjams pristato titulinę antrojo albumo dainą „Frequencies“.

„Electronic I“ – „Frequencies“:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų