Ekspertai: Meghan Markle karališkojoje šeimoje nesijautė ypatinga

Princas Harry kaltina Williamą ir Kate neleidus Meghan Markle pasijusti „pakankamai ypatingai“, teigia karališkosios šeimos ekspertai. 

Kembridžo hercogai nepasirūpino, kad Meghan Markle jaustųsi priimta karališkoje šeimoje pirmųjų Kalėdų švenčių, kurias šventė su jais, metu, aiškina ekspertas. 

Sasekso hercogai buvo pakviesti į Sandringemo rezidenciją – karalienės Elžbietos II rezidenciją Norfolke – 2016-aisiais, keli mėnesiai po to, kai pradėjo susitikinėti. Šis poros manevras – išimtis. Pagal tradiciją, karališkosios šeimos asmenų antros pusės gali praleisti Kalėdas su karaliene tik po vestuvių. 

Pranešama, kad Harry nepatiko tai, kaip priėmimas buvo suorganizuotas. Pasak šaltinių, jis skundėsi, kad Meghan jo metu nesijautė ypatinga. 

Karališkoji korespondentė žurnalui Vanity Fair Katie Nicholl naujoje ITV dokumentikoje „Harry ir Williamas: kas atsitiko?“ sakė, kad Kembridžo hercogai padarė viską, norėdami tinkamai sutikti Meghan: „Princas Čarlzas pasiūlė Williamui pakviesti juos į Anmerį. Jie tą ir padarė. 

Jie pagamino Meghan mėgstamiausio maisto, davė jai puikų kambarį, surengė jai šiltą sutikimą. 

Man šaltiniai pasakė, jog Harry manė, kad to toli gražu neužteko“. 

Toje pačioje dokumentikoje karališkosios šeimos biografė Penny Junor sakė, kad hercogienė „nuliūdino žmones ir nebuvo tokia maloni, kaip atrodė“. „Ji turėjo eiti pas psichiatrą, o ne pas Oprą, kai galvojo apie savižudybę“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų