Egidijus Dragūnas stebina gerumu: kovoja už sunkumus patiriančias moteris ir vaikus

Šįmet grupė „SEL“ ir jos lyderis Egidijus Dragūnas, kaip niekada dosnus tiems, kuriems labiausiai reikia dėmesio, rūpesčio ir dovanų. Anksčiau informavęs, kad aukos pinigų krūties vėžiu sergančioms moterims, Egidijus Dragūnas pradžiugins ir vakarų regionų globos namuose augančius vaikus.

62

(62 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Egidijus Dragūnas stebina gerumu: kovoja už sunkumus patiriančias moteris ir vaikus

„Kodėl turėčiau laužyti tradiciją, kuri yra labai gera ir suteikia pozityvių emocijų vaikams? – klausė „SEL“ lyderis – Kviečiu susisiekti su mano komanda vaikų globos namų, kurie yra vakarų Lietuvoje, atstovus. „SEL“ koncerte Klaipėdoje nemokamai apsilankys šimtai mažųjų „SEL“ gerbėjų, aš tai garantuoju.“

„SEL“ grandiozinio šou pajūryje, Liepos 7-ąją vyksiančio Klaipėdos vasaros estradoje, organizatoriai kviečia vaikų globos namų atstovus parašyti adresu [email protected] ir nurodyti, kiek vaikų ir juos lydinčių asmenų norėtų apsilankyti koncerte. Su interesantais susisieks „SEL“ atstovas ir suderins detales.

Kasmet savo koncertuose „SEL“ maždaug 1000 kvietimų padovanoja mažiesiems savo gerbėjams, kurie neturi finansinių galimybių įsigyti bilietų. Be to, šįmet E.Dragūnas ėmėsi naujos labdaringos iniciatyvos. Dalį už koncertą gautų pajamų jis paskirs sunkia liga sergančioms moterims. „SEL“ lyderis jau susitarė su viena organizacija, kuri rūpinasi krūties vėžiu sergančiomis merginomis ir moterimis.


Rašyti komentarą...
m
muahahaha
2018-06-19 10:01:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia siulo sumusti, o cia ziuu kovoja:) Nobelio premija sitam susidvejinusiam kovotojui...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų