Egidijus Dragūnas-SEL ruošiasi vestuvėms: paskelbė datą

Atlikėjas Egidijus Dragūnas-SEL ir jo mylimoji, modelis Kotryna Kazlovaitė ruošiasi vestuvėms, pora dokumentus pateikė civilinės metrikacijos skyriui.

Kaip nurodoma civilinės santuokos registracijos kalendoriuje, Egidijus ir Kotryna planuoja susituokti rugpjūčio 21-ąją.

Prieš savaitę Sel dalyvavo „Kitokiuose pasikalbėjimuose“, kuriuose žinomas vyras sulaukė ne tik daug klausimų iš Manto Katlerio, bet ir iš žiūrovų, kurie domėjosi slapčiausiomis SEL gyvenimo detalėmis. Vienas iš klausimų buvo apie dainininko ir jo mylimosios Kotrynos Kozlovaitės neva turėjusias  įvykti vestuves.

Paklaustas, kodėl jo ir Kotrynos vestuvės neįvyko šią vasarą, E. Dragūnas-SEL atsakė, kad viską lėmė pasaulyje susiklosčiusi situacija dėl koronaviruso. 

Netrukus M. Katleris pasiteiravo, ar visos šventės detalės jau buvo suplanuotos? Į šį klausimą E. Dragūnas-SEL atsakė, kad dėl to vestuvės ir neįvyko. „Aš norėjau švęsti ne čia, o mano…“ – nutilo jis, akimis ieškodamas Kotrynos, tačiau sakinio taip ir nebaigė.

Tiesa, ar atlikėjas sakė tiesą – neaišku, mat kameroms parodžius SEL mylimąją Kotryną, ši buvo matoma besijuokianti.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad apie sužadėtuves pora pranešė stovėdami ant „M.A.M.A 2019“ apdovanojimų scenos.

E. Dragūnas įteikdamas statulėlę metų atlikėjui Vidui Bereikiui Egidijus ant scenos pakvietė savo mylimąją Kotryną ir prodiuserį Martyną Tylą: „Skambinau draugui, kuris visada daug rūko ir klausiu, ką perduot ant scenos. Kadangi visi daug skiriasi, mes tuokiamės,“ – pranešė atlikėjas.

Kotryna iškėlė ranką, o ant jos žibėjo sužadėtuvių žiedas. 

Tiesa, vėliau tv3.lt žurnalistų pakalbintas, E. Dragūnas-SEL nedaugžodžiavo. Teigė, kad pasipiršo paprastai bei seniai.

 


Rašyti komentarą...
A
Audrius
2020-08-17 17:10:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Suaugusi mergina, supranta ką daro. O ir Egidijus jau turėjo išsisiautėti, turi metų, turi kalną gyvenimo patirties. Matysit lietuviai, jiems viskas bus gerai.
Atsakyti
-23

K
Kriss
2020-08-17 21:35:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tūkstančiai moterų norėtų jos vietoje atsidurti.Jis vienas iš pirmųjų surinkęs sausakimšas sales žiūrovų savo konsertuose,kokius šou daro,kiek labdarai visko skiria.Manau ir vaiku tobulai rūpinasi,nepavydėkit,nes patys nieko nesugebat šiame gyvenime.
Atsakyti
-12

g
gaila
2020-08-17 14:11:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
merginos likimo
Atsakyti
-24

SKAITYTI KOMENTARUS (39)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų