Egidijaus Sipavičiaus sūnus Karolis prabilo apie garsų tėvą: jo muzikos neklauso, bet yra jam labai dėkingas

Dainininkas Egidijus Sipavičius ir jo sūnus Karolis – kaip du vandens lašai. Tačiau ar jiedu vienodi vidumi? Šio sekmadienio TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ E. Sipavičiaus sūnus atviraus, kad augti garsaus tėvo šešėlyje nebuvo paprasta, tačiau tai, kad nepasekė jo pėdomis, jų ryšio nesusilpnino. Karolis neslepia – tėvo muzikos neklauso, tačiau yra jam dėkingas už tai, kad išaugo būtent toks, koks yra – tvirtas, turintis savo nuomonę ir svarbiausias vertybes.

Karolis nemėgsta, kai jį pristato kaip Egidijaus Sipavičiaus sūnų ir pats vengia apie tai kalbėti, tačiau neretai tokios situcijos būna neišvengiamos, nes judviejų panašumas – stulbinantis. Lyginimas su garsiu tėvu Karolį lydėjo nuo pat vaikystės – buvo metas, kai tai numušė bet kokį ūpą dalyvauti mokyklos renginiuose ar kitose iniciatyvose.

„Tai ne trukdė, o tiesiog erzino. Tačiau tai būdinga tik žmonėms, kurie manęs nepažįsta. Tie, su kuriais bendrauju, nebelygina. Bet pradžioje taip yra“, – neslėps laidoje Karolis. Tėvas jam pritaria – žinomų žmonių vaikai patiria didelį spaudimą, nes juos iš pradžių vertina pagal tėvus.

„Tie dalykai slegia, ypač vaikus. Žinau, kad su tuo susidūrė visi mano vaikai ir tai nėra labai gerai. Pas mus nėra pagyrimo kultūros – dabar ji atsirado, bet anksčiau nebūdavo“, – sakys E. Sipavičius ir atskleis, ką teko patirti jo vaikams.

E. Sipavičius – daugiavaikis tėvas, nenorėjęs, kad jo atžalos taptų muzikantais

„Širdyje aš nenorėjau, kad mano vaikai būtų muzikantai. Aš palaikiau – Akvilė norėjo būti dainininke, leidau jai mokytis pas draugą muzikantą, Karolis norėjo groti gitara – prašom. Bet širdyje nenorėjau, nes tai tikrai nėra lengva duona. Gražu, kai jau esi Olimpe ir į tave šviečia visos kameros, visi pasaulyje tave myli. Tai – gražu. Bet į tą Olimpą papuola tik vienas iš keliasdešimt tūkstančių, o papulti ten žiauriai sunku“, – tikins E. Sipavičius.

Ne visi Egidijaus gerbėjai žino, kad atlikėjas yra daugiavaikis tėvas, užauginęs tris dukras ir sūnų Karolį. Apie tai, ar lengva būti tėvu ir kokie iššūkiai jo laukė, atlikėjas atvirai papasakos laidos žiūrovams. Nepaisant visų sunkumų, šiandien E. Sipavičius prisimena tik gerus dalykus ir džiaugiasi savo vaikais.

Tėvo ir sūnaus ryšys

Tėvą ir sūnų vienija ne tik panaši išvaizda, bet ir laisvalaikio pomėgiai. Apie kelis jų sužinos laidos žiūrovai, kurie turės galimybę pamatyti ir laidos vedėją Kristiną Rimienę neįprastame amplua. Muzika, deja, judviejų nejungia. Anot Karolio, klausą jis turi, tačiau balso – ne, ir pats išsigąsta, kai išgirsta save dainuojant. Keisčiausia tai, kad tėvas iki šiol nėra girdėjęs, kaip dainuoja jo sūnus.

Šiandien jiedu, nors eina skirtingais gyvenimo keliais, visgi turi ir bendros veiklos. Karolis yra profesionalus operatorius, filmavęs tėvo repeticijas, koncertus, muzikinius klipus. Egidijus žiūrovams papasakos apie tokio bendradarbiavimo niuansus ir rezultatus. Jis neslėps, kad be galo didžiuojasi ir džiaugiasi sūnumi, nors daug laiko jo auklėjimui jis ir neturėjo. O štai Egidijus, pasak Karolio, buvo geriausias atostogų tėtis, tačiau savaitgaliai būdavo atiduoti scenai.

REKLAMA

Egidijus atvirai sakys, kad yra buvę sūnaus sprendimų, kurių jis nepalaikė, tačiau visada būdavo šalia. Ir, pripažįsta, būdavo neteisus, nepalaikydamas tam tikrų sūnaus siekių.

Norintys sužinoti, ko Karolis nežinojo apie savo tėvą, su kokiu garsiu aktoriumi jis yra tapatinamas ir kaip jam sekėsi muzikuoti, kviečiami žiūrėti laidą „Pasaulis pagal moteris“ jau šį sekmadienį.

Vyriška kompozicija – jaukiems namams

Laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja, floristikos dizainerė Kristina Rimienė rubrikoje „Floristinis desertas“ šįsyk sukurs vyriškumu alsuojančią gėlių kompoziciją. Jos pagrindu taps medinis padėkliukas, padengtas putoplastu bei puoštu stabilizuotais lapais.

Jį floristikos dizainerė dekoruos dekoratyviu kadagiu, sorga, eukalipto ir grimbelos žaluma, sodrios spalvos rožėmis, gerberomis, raganėmis. Tokia griežtokų formų, žalumos kupina kompozicija, pridėjus kelis kalėdinius akcentus, papuoštų ir švenčių laukiančius namus, tad galbūt pats laikas apsidairyti, ar jūsų namuose kur nors nedulka medinė dėžutė, kurią galima prikelti antram gyvenimui.

„Pasaulis pagal moteris“ – sekmadieniais 10 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų