Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grojimas efektų pedalais (angl. loop station) Lietuvoje dar tik įgyja pagreitį, tačiau pasaulis į šį instrumentą žvelgia kaip į vieną aktualiausių naujovių. Tad nieko keista, kad tokios muzikinės technikos gamintojai rengia išskirtinį, pasaulinį grojančiųjų efektų pedalais čempionatą.

REKLAMA

Muzikos industriją sudrebino „Boss Loop Station“ efektų pedalai, tad kompanija nutarė pasaulyje ieškoti geriausiai šiuo naujovišku instrumentu grojančių žmonių. 2012-aisiais įvyks jau antrasis „Loop Station World Championship“, kuriame kovos savo šalyse ir regionuose atrankas laimėję atlikėjai.

Jėgas išmėgins ir lietuviai

Šiemet lietuviai turi unikalią progą dalyvauti atrankoje kartu su muzikantais iš visų Šiaurės šalių, o jei pasiseks – net ir iš viso pasaulio. Muzikos klubo „Tamsta“ surengtoje Lietuvos muzikantų atrankoje buvo kviečiami dalyvauti visi efektų pedalais grojantys beatbox'o, dainavimo, grojimo ir ritmo meistrai bei entuziastai. Iš visų jų jau atrinkti šeši geriausius darbus pristatę atlikėjai. Jų gretose – ne vienas Lietuvos publikai jau pažįstamas vardas. Pagal konkurso sąlygas į sceną spalio 19-ąją vyksiančio atrankos finalo metu, visi dalyviai lips pasirodyti po vieną.

REKLAMA
REKLAMA

Šeši geriausi gros įvairiausiais instrumentais

Geriausius darbus atsiuntusių muzikantų šešetuke – abu kolektyvo „The Artrace“ nariai. Šiemet jaunų grupių konkursą „Garažas 2011“ laimėję vilniečiai Justas Kulikauskas ir Aurimas Galvelis šįsyk pasirodys atskirai – Justas neabejotinai atsineš į sceną violončelę, o Aurimas veikiausiai muzikuos gitara, mat vaikinai mokosi būtent šių instrumentų specialybių.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų