E. Skrolytė aiškinsis, kaip galima „užsisakyti“ būsimo kūdikio lytį

Kokių galių turi dabar ypač populiarios žolelių arbatos? Ar galima „užsisakyti“ būsimo kūdikėlio lytį? Kokių netikėtų išradimų šiuolaikiniams tėvams sukuria dizaineriai? Atsakymus į esamiems ar būsimiems mamoms ir tėčiams rūpimus klausimus TV3 laida „Mamyčių klubas“ pateiks jau šį šeštadienį, spalio 13-ąją, 9.30 val.

„Labai svarbu žinoti kokios rūšies arbatos gali būti naudingos mūsų atžaloms. Juk kiekviena mama nori stiprinti savo vaiko imunitetą – ypač rudenį, kai tenka kovoti su įvairiausio plauko virusais“, – sako laidos vedėja Eglė Skrolytė, „Mamyčių klubo“ reportaže atskleisianti, kaip nepasiklysti pasiūlos gausoje. Jos viešnia – žolininkė, savo rankomis renkanti, džiovinanti žoleles ir žinanti apie jas kone viską.

Rodos, šiuolaikinė technika leidžia gauti tikslius medicininius atsakymus į klausimus apie būsimo kūdikio lytį, tačiau kai kurie tėvai įsitikinę: atžalos lytį galima „užsisakyti“. Šeštadienio ryto laidos reportaže – specialistų nuomonė, kiek įtakos lyčiai gali turėti mažylio pradėjimo mėnuo ir diena, bei mamos, įsitikinusios, jog jai pavyko savo noro išsipildymą „prisišaukti“ mintimis, pasakojimas. „Mamyčių klubo“ herojė Jurgita, nepaisydama skeptiškos medikų ir net vyro nuomonės, ne tik svajojo apie būsimo kūdikio lytį, bet ir ėmėsi veiksmų. Jos receptas – laidoje.

Trečiasis laidos reportažas nagrinės išradimus, kurie palengvina ar pagražina gyvenimą jaunoms šeimoms. „Mes, tėveliai, nesunkiai galime sugalvoti, ką galėtume nuveikti per kelias laisvas minutes, kai mažylį nuraminame ne mes patys, o sūpynės su... įrašytais mamos širdies dūžiais. Taip pat, pasirodo, ir tokių būna“, – intriguoja E. Skrolytė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų