E.Dragūnas negailestingai išplūdo Remigijų Šimašių: nepajėgus, silpnas, apsileidęs meras

Pastaruoju metu atlikėjas Egidijus Dragūnas vis dažniau atkreipia dėmesį į sostinės problemas ir negaili kritikos Vilniaus merui Remigijui Šimašiui. Labiausiai „Sel“ vokalistą neramina keliai, o savo aršią nuomonę jis išdėstė socialiniame tinkle, pabrėžęs, kad „Vilnius neturi šeimininko“.

75

„Labas rytas. Pabandysiu gražiai, gal pavyks. Šiandien važiuodamas Vilniuje, Verkių gatvėje, pasijutau lyg važiuočiau Gruzijos kalnų keliu. Mano mašina pateko į geras 5 duobes, ir tai ne mažytes duobeles, net nežinau, kaip ir pavadinti, gal kelio pabaiga, skardis, skylė, smegduobė.

Aš vis dėlto noriu paklausti, ar bus kas nors daroma su Vilniaus keliais? Ką sau galvoja miesto meras Šimašius?“, - draugiškai pradėjo Egidijus Dragūnas, pabrėžęs, kad Remigijus Šimašius turėtų kruopščiau ir atidžiau atlikti savo pareigas.

(75 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniaus merą keiksmas išplūdęs Egidijus Dragūnas žengė dar drastiškesnį žingsnį

„Žmogeli, jei jau užėmei tokią vietą, tai daryk kažką. Jei tau neišeina, duok man, aš tai sutvarkyčiau. Pažadu, kad betvarkant dar nieko nepavogčiau. O tu galėtum ramiai namie kepti blynus, plauti marškinius, laistyti gėles. Tikri vyrai dirbtų“,- rėžė E. Dragūnas.

Pasak jo, sostinės merui derėtų pasivažinėti Vilniaus keliais ir pačiam įvertinti situaciją.

„Šis postas ne silpnai merginai. Čia reikalingas vyras, žinantis, kas yra ūkis. Vilnius turi silpną, nevaldingą vadovą“, - toliau dėstė atlikėjas.

Ilgame komentare jis taip pat apibūdino savo patirtį senamiestyje, kur taip pat matė įgriuvusį kelią.

„Mere Šimašiau, esate nepajėgus, silpnas, apsileidęs meras. Toks meras ne mums. Problema tame, kad rinkdami mes net nepasižiūrime iš kur yra žmogus. Nenoriu nieko įžeisti, bet kol provincialas iš Tauragės valdys Vilnių, nieko nebus. Jis nei gimė šitame mieste, nei jis jį žino, myli, nei jis jam rūpi“, - pabaigė Egidijus, paprašęs savo gausaus būrio gerbėjų dalytis komentaru.

Per kelias valandas atlikėjo žodžiais pasidalijo 550 žmonių, užvirė arši diskusija. Vis dėlto pats Remigijus Šimašius dar nesureagavo.

 


Rašyti komentarą...
A
Anūpras
2017-03-28 19:09:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šikašiaus pasiekimai: 1) nugalėjo Žaliojo tilto statulas („Žaliojo mūšio“ nugalėtojas) 2) užtvindė Nerį srutomis 3) sumažino paramą vaikams 4) pabrangino automobilių parkavimą Vilniuje 5) Demontavo šventines eglutes Vilniuje prieš pat stačiatikių bendruomenės šventes, t.y. prieš pat Senuosius Naujuosius Metus ... DIDVYRIS ir GALIŪNAS :))))) tiesiog proto bokštas, aukštesnis už griūvantį Gedimino kalną :))) Vyti jį LAUK, tą „Žaliojo mūšio“ , Kalėdinių eglučių ir tujų nugalėtoją !!! LAUK iš Vilniaus !
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų