E. Dragūnas ir D. Montvydas ruošia ypatingą staigmeną: to nesitikėjo niekas

Du ryškūs ir labai skirtingi šalies atlikėjai, grupės „Sel“ lyderis Egidijus Dragūnas ir Donatas Montvydas dar kartą žada nustebinti savo gerbėjus. Abu muzikantai šią vasarą surengs išskirtinius šou pajūryje, grandiozinis grupės „Sel“ šou – liepos 7 d., o D. Montvydo „Cirkas“ – liepos 21 d. Tiesa, abu atlikėjai turi netikėtų žinių, į koncertus atvyksiantiems klausytojams.

108

Pasak E. Dragūno kiekvienais metais sugalvoti kažką naujo ir pranokti save patį jam nėra lengva, tačiau šiame tobulėjime ir pastangose dėl gerbėjų jis mato didelę prasmę, todėl nežada sustoti.

(108 nuotr.)
FOTOGALERIJA. E. Dragūnas ir D. Montvydas ruošia ypatingą staigmeną: to nesitikėjo niekas

„Tie, kurie mano, kad sustosiu, kad netobulėsiu, turėtų manęs paklausyti. Aš jus nuliūdinsiu. Šįmet bus dar geriau nei anksčiau. Žinau, kad tokioje scenoje svajoja pakoncertuoti kiekvienas Lietuvos atlikėjas“, – atvirauja Egidijus.

Garsūs atlikėjai prisipažino, kad kiekvienas ilgai svarstė apie galimybę kiekviename šou tapti staigmena klausytojams ir kartu atlikti populiarumo rekordus mušantį kūrinį „Nieko verta“.

„Kūrinys neabejotinai yra populiarus, todėl nesinori nuvilti klausytojų. Šiandien jau galim drąsiai teigti, kad ši daina skambės tiek liepos 7 dieną, tiek liepos 21 dieną. Kol kas dar nenorime atskleisti, kaip tai atrodys, bet mano koncerte Egis galbūt persirengs klounu, juk cirko tema“, – šmaikštauja Donatas.

Grupės „Sel“ lyderis yra įsitikinęs, kad išvysti D. Montvydą jo grandiozinėje scenoje bus įdomu ir jam pačiam.

„Tai bus didžiausia scena, kokios iki šiol buvo mano koncertuose. Bus įdomu joje stovėti kartu su Donatu“, – įtikinamai teigė E. Dragūnas.

D. Montvydo teigimu, jeigu „Sel“ lyderis sutiks su jo idėja – gali būti dar įdomiau.

„Jeigu Egis suvaidins klouną mano koncerte, aš jo koncerte galėsiu pabūti robotu“, – juokaudamas teigia daininkas.

Bendros atlikėjų repeticijos prasidės jau kitą savaitę, o ar koncertuose nuskambės ir daugiau bendrų kūrinių, dainininkai palieka intrigą.

Taigi garsūs dainininkai jau sukirto rankomis ir patvirtino kiekvieno dalyvavimą koncertuose. D. Montvydas pasirodys grandioziniame grupės „Sel“ šou Klaipėdos vasaros estradoje liepos 7 d., E. Dragūnas pasirodys liepos 21 d. vieninteliame D. Montvydo vasaros šou „Vasara LIVE Cirkas“ Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų