Džordana Butkutė – atvirai apie santykius su kaimynais, kodėl negamina ir šoką sukėlusį gerbėjo poelgį

Džordanos Butkutės pristatyti jau seniai nebereikia, o, kaip sakė „Gero vakaro šou“ vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius, ji yra pirmoji laidos viešnia, kurią abu jie pasitiko su gėlų puokštėmis.

Šio vakaro laidoje Džordana buvo kaip niekuomet atvira, ir papasakojo ne tik savo sugebėjimus virtuvėje ir kodėl kartais tenka apsibarti su kaimynais, bet prisiminė ir kuriozišką situaciją su jos neatpažinusiu taksistu ar perdėtai dėmesį norėjusiu parodyti gerbėju.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Džordana Butkutė – atvirai apie santykius su kaimynais, kodėl negamina ir šoką sukėlusį gerbėjo poelgį

Prabilo apie kaimynus ir kuriozišką situaciją su taksistu

„Gero vakaro šou“ Džordana pasakojo, kad kitos profesijos, negu tik kaip dainininkės, sau ir negalėtų įsivaizduoti. „Aš matyt dainuoti tik ir [moku]. Na, dar namus susitvarkau. 200 kvadratų susitvarkyti, žinok, yra, ką veikti – ten padarai kilometrų. Tam reikia skirti daug laiko, o aš, beje, tvarkausi kasdien“, – šmaikštavo ji.

Tiesa, su kaimynais, kurie nusprendžia sutvarkyti savo teritoriją lauke, Džordana sutaria ne visuomet. Pavyzdžiui, žoliapjovės pati ji turėti nenorėtų niekuomet, nes garsas, kurį ji skleidžia, yra nepakeliamas. Negana to, atlikėjos kaimynai kaip tyčia vis sugalvoja žolę pjauti tuomet, kai Džordana ruošiasi miegoti. 

„Esu perrėkusi [tą žmogų] ir garsiai paklaususi, kiek dar truksite? Jie, būna, išsigąsta. Po to pjovė medį ir iš jų darė malkas, tai aš irgi labai pasipiktinau, nes tai labai ilgai truko. Kažką labai negražiai pasakiau. Nuėjau trumpam į tualetą, visa burbuliuodama ir keikdamasi, ateinu – išsinešę visas malkas, viską, nieko nebelikę. Paskui man taip nefaina pasidarė, galvoju, išgąsdinau žmones… Niekas ten [manęs] gal ir nepažino, aš irgi nepažįstu kaimynų. Su chalatu išlindau per balkoną, nepasipuošiau“, – prisiminė nutikimą atlikėją.

Laidos vedėjai iškart suskubo sakyti, kad jos neatpažinti, tikriausiai, nė nėra įmanoma, vis dėlto Džordana neslėpė, kad pasitaiko visko – neseniai jos neatpažino ir vienas taksi vairuotojas: „Aš išvis tyliu. Sako: „Tai administratore dirbi, ane? Tai ko tyli dabar?“ Galvoju, nu visai, tikrai kirsiu aš jam. Ir jis man dar pasakė, kad jam buvo pasakyta, jog išeis Džordana, tegul nenustemba. O jis sako, o ko aš čia turėčiau nustebti?“

„Pasakiau, kad taip, aš Džordana, žinokit, būna, kad kartais nustemba žmonės. Būna, sako, va, pirmąkart vežu, džiaugiasi. Kažkaip normaliai reaguoja. O čia sako, kad aš administratore dirbu, ir jau vos ne velnių man laužė. Po to jau pasakė, kad pažino. Jis buvo ne kietas – kaušas kažkoks“, – besijuokdama istoriją pabaigė atlikėja.

O štai ištikimiausi D. Butkutės gerbėjai sau kartais leidžia netgi per daug. „Dainavome Stokholmo bažnyčioje ir toks vaikinas, kuris gal neapskaičiavo savo jėgų. Kai pabaigiau dainuoti, jis su daug emocijų pribėgo prie manęs, paėmė mane ant rankų, ir ėmė neštis. Ir kai driokstelėjome abudu – aš ant jo, abu pargriuvome… Kur jis mane nešėsi, aš net nežinau. Abu likome raudoni, apibrozdinti. Lyg būtų koks prietranka – ant rankų taip paimti ir neštis! Kiti buvo šoke, o aš net nelabai pastebėjau – buvau šoke. Man buvo nejuokinga“, – pasakojo ji.

REKLAMA

Atskleidė, ar yra gera kulinarė

Laidoje Džordana pasirodė pasipuošusi ir savo puikią figūrą pabrėžusi trumpais džinsiniais šortais ir kiek juos dengiančiu megztiniu, tad sėdint jų nė nesimatė. Pati atlikėja pajuokavo, kad atrodo, jog yra be apatinių, o tai netrukus paskatino užvirti diskusijai.

Kalbėdama apie vyrų ir moterų apatinius, Džordana neslėpė: „Tai – moterų silpnybė. Mes be to negalima. Be tų gražių siūliukų, kur jūs, vyrai, labai pykstate, kad tai labai brangiai kainuoja. Kaip čia dabar už tokią virvę tiek mokėti? O kai pas jus tokie trauzai, tai galit ir nenešioti, nes jie vis tiek šlykštūs (juokiasi)“

Netrukus po to „Gero vakaro šou“ pasisuko tema apie dainas, kurių pati Džordana nemėgsta. Laidos vedėjui M. Stasiuliui užsiminus apie jos hitą „Išvažiuosiu prie jūros“, moteris jo netgi paprašė šitaip „nesikeikti“. 

„Dar tu paminėk tą „nuvažiuosiu prie jūros, o gal ne“… Čia net ne mano kūrybos daina, dainavau aš kažkada ją „Titanike“. Žinok, užsipiktinai tu mane. Neprisiminkim to. Čia buvo mano visais gėrimo laikais, tokios ir dainos. Ji net ne mano, bet kai man ją parašė, tai ir paėmiau“, – tokią savo reakciją vėliau paaiškino dainininkė.

Tiesa, pasirodo, yra ir daugiau dainų, kurios pačiai Džordanai jau yra kiek pabodusios. „Pavyzdžiui, „Nemylėjau tavęs“. Atrodo, kad aš pastrigusi ant tų dainų, kaip „Vienas namuose“, bet jos yra hitai, tai ką padarysi. Žmonės prašo šitų. Bet iš tikrųjų, tikrai yra negera. Dabar įrašėme tokį kietą naują albumą, ir vis tiek visi galvoja, kad aš pastrigusi, ir visą laiką dainuoju tik „Nemylėjau tavęs“, – atviravo ji.

O ar kada susimąstėte, kokia D. Butkutė – kulinarė? Žinoma moteris pasakojo, kad kartu su mylimuoju Elegijumi valgo iš anksto paruoštą „Slim food“ maistą, kuris jiems atvežamas kiekvieną dieną, tad, kaip sakė pati atlikėja, orkaitės namuose nė nėra atidariusi.

Vis dėlto gaminti ji moką. „Aš galėčiau ir balandėlius pagaminti, gal net ir mėgčiau gaminti. Bet aš į tą kopūstą suvynioju faršą ir kai viską įdedu, man jie išsileisdavo. Tai tada aš juos pradėdavau rišti su siūlu. Visi sakydavo, kad labai skanūs balandėliai, bet tik kad su žirklėm reikėdavo tuos siūlus nusikarpyti. Aš maniau, kad taip visi verda, nes išsileidžia kopūstas…“ – šypsojosi ji.

Visą ištrauką iš laidos su Džordana Butkute pamatysite peržiūrėję vaizdo įrašą straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
I
Irma
2020-11-12 15:14:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu durnesnio pokalbio nebūta. Negali patikėt kad taip galėtų durnai mintis deliot
Atsakyti
-7

A
As
2020-11-12 14:38:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisoka kai kalba tokio amziaus moteris
Atsakyti
-6

N
Nijole
2020-11-12 18:59:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai net nukopijuoti laida nesugeba...du durneliai pasikvete dainininke kuri kalbeti nemoka...visai...Kosmaras
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų