Džiugios žinios aktorei Vievesei: aplankė gandrai

Lietuviškame seriale „Kam ta meilė?“ vaidinanti aktorė Skaistė Vievesė šiuo metu išgyvena pačius gražiausius jausmus, jai gimė vaikas.

7

Aktorė pagaliau susilaukė taip ilgai laukto pirmagimio. Šią žinią, ji pati pranešė socialinio tinklo paskyroje. „Mes jau visi trys kartu“, – brūkštelėjo ji.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Skaistė Vievesė
Skaistė Vievesė (nuotr. Instagram)

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad Skaistė Vievesė seriale „Kam ta meilė?“ vaidina viena iš pagrindinių vaidmenų. Ji įkūnijo aikštingos ir savo kelio vis dar beieškančios Ingos vaidmenį.

„Visuose vaidmenyse galima atrasti šiek tiek tikrosios manęs, tai neišvengiama, nors šį kartą mano kuriamas personažas Inga – jauna, nesavarankiška, tėvų išlepinta dukra, kuri blaškosi kiekviename žingsnyje, daug meluoja nevertindama to, ką turi. Mano personažas vis dar ieško tikrosios savęs – kaip jai seksis, pamatysite jau visai netrukus“, – intrigavo S. Vievesė.

Gana netipinį vaikų ir tėvų santykių modelį iliustruojantis serialas „Kam ta meilė?“ geriau suprasti tarpusavio santykius padės ne tik žiūrovams – S. Vievesė tikino besifilmuodama išmokstanti daugybę naujų dalykų, o ypač – santykių su mama peripetijų.


Rašyti komentarą...
M
Milda
2019-07-10 16:15:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šakės: , o tai kas galėjo gimt jei ne vaikas, kvailas rašytojau?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų