Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pramogų pasaulį pasiekė netikėta žinia – socialinių tinklų garsenybė Karolina Meschino ir jos mylimasis, reperis Dominykas Ježeris-OG Version, laukiasi pirmagimio.

Pramogų pasaulį pasiekė netikėta žinia – socialinių tinklų garsenybė Karolina Meschino ir jos mylimasis, reperis Dominykas Ježeris-OG Version, laukiasi pirmagimio.

REKLAMA

Apie tai Karolina pranešė socialiniuose tinkluose.

„Mūsų kartu su Dominyku didžiausia svajonė išsipildė labai greitai. Keturis mėnesius slėpti tikrai nebuvo lengva, bet tiems, kas bent kažkiek mus pažįstate ar atidžiai sekate tikriausiai nebuvo sunku atspėti. Bandžiau mėtyti pėdas, bet išėjo gan juokingai. Esame be proto laimingi ir jaučiamės apdovanoti likimo. 

Sunku jausmus šia tema sudėti į žodžius, tik tie, kas iš meilės yra atvedę į pasaulį gyvybę, supras, kas tai per stebuklingas jausmas. Man už šeimą niekada gyvenime nebuvo nieko svarbiau ir dabar yra neįtikėtina, jog atėjo mūsų laikas kurti savo mažytę šeima. Greit būsime trise“, – džiaugėsi mergina.

Primename, kad metų pradžioje Karolinos gerbėjai sekė intriguojančią istoriją. Iš pradžių mergina „užsišaldė“ savo „Instagram“ paskyrą, o vėliau ėmė sklisti gandai, jog ji, neva, išdavė savo buvusį vaikiną.

REKLAMA

Tiek socialiniuose tinkluose, tiek ir įvairiuose forumuose sklandė kalbos, kad Karolina su buvusiu vaikinu, reperiu bei grupės „Flying Saucer Gang“ nariu Remigijumi Daškevičiumi-Remiu išsiskyrė ne dėl to, jog atšalo jausmai, o todėl, kad ėmė susitikinėti su tos pačios grupės kitu nariu OG Version.

Tada socialiniuose tinkluose Karolina savo gerbėjams prisipažino, kad yra neabejinga buvusiam „Flying Saucer Gang“ nariui:  „Noriu pasakyti tik tiek, kad mano sąžinė rami, miegu kaip kūdikėlis, o jeigu jūs klausotės ir tikite pletkais apie neištikimybes, tai čia jau jūsų moralės bėdos ir asmeninis reikalas. Aš suprantu, kad daug smagiau yra patikėt šlykščiom apkalbom, apšikt ir papi*davot, taip įdomiau jums, bet, turėtumėte žinoti, jog visi komentarai, žinutės ir apkalbos, yra skleidžiami anoniminių žmonių, kurie nenori atskleisti savo tapatybės, arba nori pakenkti, todėl dangstosi internete.

REKLAMA
REKLAMA

Taip, pati pasirinkau būti viešu asmeniu ir pati esu kalta, jog iki šiol rodžiau savo santykius viešai, pati kalta, kad dar vasaros gale nepasidalinau, kad yra blogai su Remiu, bet džiaugsmu dalintis lengviau, nei pasakoti kaip mums lievai. Su Dominyku visad buvom draugais vienoj šaikoj, daugiau nei draugais bendraujant tapome TIK PO skyrybų su Remiu. Taip, nesmagu, kad draugas, taip, negražu iš mūsų pusės, bet gyvenime taip būna, o mes esam jauni ir turime teisę klysti. 

Aš gerbiu Remigijų ir esu dėkinga jam už visas patirtis kartu, todėl Remigijus su Dominyku viską išsiaiškino taikiai ir vyriškai, o tai kas vyksta dabar – visas šumas ir cirkas – yra sukeltas tik jūsų pačių.

Aš nekeičiu bernų kaip kojinių, nesileidžiu į trumpalaikius santykius ir visos mano draugystės buvo ilgametės, kai būnu su žmogum, kaskart galvoju, kad „this is the one“. 

Taip, galbūt esu naivi, tačiau esu romantikė, tikiu amžina meile, kai būnu su žmogum, myliu visa širdim ir atsiduodu 1000%. Meilė yra pasaulio ir gyvenimo variklis, tiesiog ji, kaip ir visi dalykai pasaulyje, vieną dieną ima ir baigiasi. Prieš švaistydamiesi žodžiais, kaip „kekšė, kūr*a, šalava, paleistuvė“ – pirmiausia atsigręžkite į save ir pasigilinkite į šių žodžių reikšmę. Pažiūrėkit į savo draugutes ir draugučius, kurie juda kiekvieną savaitgalį su skirtingom mergytėm ar baxuriukais, nes, neva, šiais laikais tai normalu, ir jie „ieško savęs“ ar „to vienintelio“.

REKLAMA
REKLAMA

Aš dar nežinau, kaip viskas bus toliau, bet faktas, kad Dominyko mano socialiniuose tinkluose nematysite, kaip matėte praeitus santykius.

Pasimokiau ir noriu šiuos santykius pasilikti sau, bet kol kas, SAKAU, GERAI GYVENU. Man tiesiog atsibodo. Viešinies – blogai, nori pasilikt sau – išvis katastrofa.

Suprantu, kad mano gyvenimas jums labai įdomus, bet žiūrėkit savęs ir gal jau užsiimkit biški savais reikalais? Kai „followeriai“ internete patampa realiai sekėjais gyvenime, neina į darbus, pamiršta kursinius ir sesiją, dieną-naktį stebi Palangos tilto kameras, keliauja į Palangą vien dėl to, jog užfiksuoti „ką nors pikantiško“, bando apsimesti prieš viešbučio administraciją mano kolegomis, jog galėtų priartėti prie manęs ir mano asmeninio gyvenimo – to jau per daug. Taip, tai populiarumo kaina, bet ar tai normalu? 

Kartoju, mano sąžinė rami, kantrybė geležinė, jau tiek skandalų praėjus, kad skūrą jau storą turiu. Sori, kad nuvyliau, kam smagiau tikėt pletkais ir komentuot šūdus man po fotkėm – trinsiu ir blokuosiu kiek reikės , patikėkit.

O aš esu laiminga, viso gero, ačiū už dėmesį ir gražaus savaitgalio visiems. Tikiuosi, užriškime jau šitą temą“, – rašė ji.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų