Dž. Butkutė odinę vestuvių suknelę iškeitė į R. Piekautaitės klasiką

Visa Lietuva jau žino ir laukia: šiemet gruodžio 12 dieną, trečiadienį,  pagaliau turėtų įvykti bene garsiausios mūsų popscenos žvaigždės vestuvės. Nors neseniai pasigirdo kalbų, kad ši data – ne itin tinkama laimingai sąjungai, Džordana Butkutė ir jos sužadėtinis Elegijus Strasevičius užtikrina: šventė tikrai bus. Kaip tik šiuo metu vyksta didysis pasirengimas. Juk suorganizuoti jaukias, elegantiškas ir įsimintinas tuoktuves – ne juokai.  O paprastesnės niekaip nedera tikrai žvaigždei.

„Nubudau ryte 6.30, pamiegojusi vos porą valandų ir supratau, kad labai noriu valgyti. Iš viso gabalo atsikandau mėsos... Kelis mėnesius nevalgiau ledų, o šiandien pasiėmiau porciją karamelinių ir suvalgiau. Nežinau, kas man darosi„, - LNK laidai „Karamelinės naujienos“ šį antradienio vakarą 20.55 val. pasakos Dž. Butkutė.

Vidurį nakties nervai  Džordaną graužė ne šiaip sau. Juk  jau kitą dieną  Vilniuje laukė susitikimas  su  populiaria dizainere Ramune Piekautaite, kuri, kaip paaiškėjo, Butkutei siūs vestuvinę suknelę. Vieną kartą apie  ypatingąjį apdarą moterys jau kalbėjo. Tačiau būtent prieš šį pasimatymą   Džordana  turėjo tiksliai apsispręsti, kaipgi ji atrodys iškilmingiausią  gyvenimo dieną.

REKLAMA

Ypatingąją dieną  Džordana norėjo būti puoši ir moteriška, o ne išsišokėlė. Tačiau  kitokia. Savita... Tai ir tapo pagrindiniu iššūkiu Ramunei Piekautaitei.

„Pagalvojau, kad nesu jau tokia jauniklė, kad tekėčiau su balta suknele. Dar galvojau kažką odinio pagal savo stilių siūtis, kaip koncertui. Bet ne, norisi būti tikra moterimi, tikra nuotaka. Nes tokia būsiu vieną ir paskutinį kartą", - LNK „Karamelinėms naujienoms“ sakė Dž. Butkutė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų