„Duok labas“: žvaigždžių meilei kilmės dokumentų nereikia

Kaip reikia auklėti šunį? Aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis turi, ką patarti. Kaip jam sekėsi išauklėti priglobtą laukinę kalytę, sekmadienį jis papasakos BTV laidoje „Duok labas“.

V. Rumšas ir jo gyvenimo draugė Eva savo augintinę Uogą parsivežė iš Klaipėdos. Kai uostamiestyje pora apsilankė gyvūnų prieglaudoje „5 pėdutės“, vienas šunelis taip džiaugsmingai juos pasitiko ir puolė laižyti jiems rankas, kad jie tiesiog negalėjo atsispirti jo žavesiui. Iki tol Uoga augo kaip laukinis šuo – lakstydavo, kur nori ir elgdavosi, kaip jai patinka. Tačiau nebuvo nieko, kas ją pamaitintų ar pasirūpintų... Aktorius nusprendė pakeisti tokią situaciją.

Uogos pažintis su miesto gyvenimu iškart prasidėjo su nuotykiais. Be galo bijojusi kelionės automobiliu, ji nė už ką nenorėjo kilti liftu. Vytautai ir Evai įlipus į liftą, o šuniukui spyriojantis, durys užsidarė ir liftas pradėjo kilti... Tarpduryje įstrigęs šuns pavadėlis ėmė sparčiai trumpėti, tad naujiesiems augintinio šeimininkams teko staigiai reaguoti ir per jėgą stabdyti liftą ir laužti duris. Laimei, visus išgąsdinęs atsitikimas baigėsi laimingai ir dabar Uoga naujuose namuose jaučiasi labai drąsiai.

Kartais – netgi pernelyg... V. Rumšas nusprendė atrasti priemonę, padėsiančią sutramdyti Uogos norą nuolat neatsargiai bėgti per gatvę pas kitus šunis. Tačiau ar jam pavyko rasti stebuklingą receptą? Tai sekmadienį sužinos BTV laidos „Duok labas“ žiūrovai. V.Rumšas savo pavyzdžiu čia įrodys: net tie, kurių nuotraukos nuolat puošia žurnalus ar televizijos ekraną, savo draugus renkasi ne pagal kilmės dokumentus. Ir nė kiek to nesigaili.

„Duok labas“ – sekmadienį 8 val per BTV


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų