Dukros ir mamos santykiams – išbandymas: ar Akvilė Žirgulytė ir Daiva Rudokaitė išliks geriausiomis draugėmis?

Aktorės Daiva Rudokaitė ir Akvilė Žirgulytė – ne tik mama ir dukra, bet ir moterys, kurios gali pasigirti pačiais puikiausiais santykiais, o neretai jos trumpai save vadina tiesiog geriausiomis draugėmis. Tačiau šį šeštadienio vakarą jų laukia išbandymas – abi jos stos į kovą mylimiausiame TV3 žaidime „galvOK“. Kuriai į sukčiausius klausimus atsakyti pasiseks geriau?

5

D. Rudokaitei šį vakarą padės kapitonas Marijonas Mikutavičius, o Manto Katlerio komandą papildys jos dukra Akvilė.

Laida prasidės nuo linksmų akordų – iš pradžių juokavę, kad negali vienas kitam būti naudingi, nes nė vienoje temoje nėra stiprūs, komandos draugai Akvilė ir Mantas netrukus sužinos, jog iš tiesų abu turi ir vieną labai pagirtiną savybę. Pasirodo, kad abu jie trumpąsias žinutes linkę rašyti tik lietuviškais rašmenimis. „Mes – normalus jaunimas!“ – drąsiai teigs M. Katleris.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dukros ir mamos santykiams – išbandymas: ar A. Žirgulytė ir D. Rudokaitė išliks geriausiomis draugėmis?

Kitas suktas klausimas šiai komandai stipriai pakiš koją, o laidos vedėją Andrių Žiurauską privers kaip reikiant nusistebėti: „4-ame dešimtmetyje žmonės to nežinoti galėjo, bet dabar? Mane šiandien nustebino faktas, kad Mantas Katleris ir Akvilė Žirgulytė nė kiek nesigaudo liemenėlėse…“

Privertė susidrovėti

O štai tema „gastronominės kelionės“ juokaujantį M. Katlerį privers susidrovėti bei savo komandos draugei ištarti šiuos žodžius: „Baikime flirtuoti prie tavo mamos!“

Tačiau net ir juokai gelbės ne visuomet – vienas linksmosios komandos žingsnis užsitrauks netikėtą A. Žiurausko rūstybę – pirmąkart istorijoje laidos vedėjas iš dalyvių kuriam laikui atims kėdes!

Tuo tarpu Marijonas ir Daiva atsakydami į klausimus dalinsis patirtimi ir iš asmeninio gyvenimo. Gautas klausimas apie dedikacijų knygose protokolą, M. Mikutavičiui primins linksmą istoriją: „Mano bičiulis yra gyvenęs vieno rašytojo bute – neišduosiu, kurio, nes jis butą nuomojosi. Ten visa spinta buvo prikišta to rašytojo knygų, kurios, matyt, buvo neišpirktos. Tai mano bičiulį labai džiugino, kadangi eidamas į gimtadienius, jis draugams nešdavo tą pačią knygą, tik su vis kita dedikacija“.

Tačiau ar toks Marijono bičiulio elgesys neprieštaravo dedikacijų knygose protokolui?

Nuo ko priklauso, kiek kartų būgnininkas sumuš lazdelėmis, prieš pradėdamas groti? Kas privers Marijoną pasakyti, kad jo gyvenimo vertė šio žaidimo metu kartais siekia vos 0,01 dolerio?

Visi atsakymai – jau šį vakarą, laidoje „galvOK“, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų