Donny Montell pristato singlą „Move Your Body“: ar ją priims Lietuva?

Antrasis Donny Montell singlas, kurį išleido drauge su skandinavais, pretenduoja patekti tarp didžiausių „Spotify“ grojaraščių. „Naujausia mano daina „Move Your Body“ turi visus hito bruožus, tačiau tai nesvarbiausia, - aš darau tai kas man patinka“, – sako Donatas Montvydas.

14

Prie šio kūrinio dirbo šeši žmonės įskaitant patį Donatą, kuris ir prodiusavo šią dainą. „Pats vertingiausias yra procesas ir kolaboracija su geriausiais švedų prodiuseriais. Būdamas tarp jų ir su jais įrašų studijoje Stokholme jaučiuosi bent šiek tiek arčiau savo svajonės”.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donato Montvydo muzikos klipo akimirkos

„Tačiau kitas, nemažiau aktualus klausimas – kiek lietuvių atlikėjų dainos anglų kalba turi galimybių Lietuvos muzikos rinkoje?

Įsitikinau, jog Lietuvos radijo stotys šiuos kūrinius prilygina prie užsienietiškų, todėl konkuruoti su pasauliniais atlikėjais ir jų hitais iš ties sudėtinga. Negaliu neleisti dainų anglų kalba, kitaip užkirsim savo kelią užsienio rinkoje.

Labai svarbu, jog žmonės tai suprastų ir palaikytų klausydami jų „Spotify” ar „Apple Music” platformose. Tai prideda Lietuvos atlikėjams galimybę būti pastebėtiems užsienyje ir tai daug pasakytų užsieniui apie mūsų Lietuvos rinką ir žmonių mentalitetą. Mes turim būti pasaulietiški ir tuo pačiu didžiausiais rėmejais savo šalies atlikėjų”.

Naujausią Donny Montell dainą „Move Your Body“ išgirskite ČIA.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų